О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2017 года № 18/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 сентября 2017 года № 4320
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4004, опубликовано 13 января 2017 года в газетах "Қызылжар", "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 075 208,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 918 309 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 081 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 632 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 118 186,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 155 699,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 662 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 526 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 864 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 625 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 625 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 180 778 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 180 778 тысяч тенге:
поступление займов – 122 526 тысяч тенге;
погашение займов – 48 483 тысяч тенге;

"2017-2019 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 18/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 4320 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4004 болып тіркелді, 2017 жылғы 13 қаңтарда "Қызылжар", "Маяк" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Қызылжар аудандық бюджет мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 075 208,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 918 309 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 081 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 632 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 118 186,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 155 699,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 98 662 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 122 526 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 864 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 625 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 625 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 180 778 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) – 180 778 мың теңге:
қарыздар түсімі – 122 526 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 483 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 106 735 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области,
Секретарь
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области А. Молдахметова
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 11 сентября 2017 года №18/1

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106 735 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихаты
сессиясының төрайымы,
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы А. Молдахметова
Аудандық мәслихат сессиясының 2017 жылғы 11 қыркүйектегі №18/1 шешіміне 1 қосымша

4 585
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35 759
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41 234,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в
области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
41 234,7
2
Оборона
22 169
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22 169
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 491
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
15 378
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
4
Образование
3 153 422,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
317 778
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
79 451
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
238 327
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 427
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
12 427
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 623 647,8
003
Общеобразовательное обучение
2 572 105,9
006
Дополнительное образование для детей
51 541,9
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
42 393
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
42 393
464
Отдел образования района (города областного значения)
157 176,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 063
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
64 246,1
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19 661,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 630
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42 576
6
Социальная помощь и социальное обеспечение

4 585
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 759
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
41 234,7
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 234,7
2
Қорғаныс
22 169
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22 169
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 491
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
15 378
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
4
Бiлiм беру
3 153 422,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
317 778
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
79 451
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
238 327
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 427
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 427
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 623 647,8
003
Жалпы білім беру
2 572 105,9
006
Балаларға қосымша білім беру
51 541,9
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
42 393
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
42 393
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
157 176,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 063
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
64 246,1
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған
баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай
сайынғы ақшалай қаражат төлемі
19 661,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 630
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42 576
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

278 306,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 150
005
Государственная адресная социальная помощь
500
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 455
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
12 195
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 808,4
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 424,8
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
1 383,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
257 131,7
002
Программа занятости
81 784,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20 866
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
752
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 065
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 875
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 808
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 607
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
374
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
216
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
487 613,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 151,1
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 651,1
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16 500
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 476
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
7 476
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

278 306,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 150
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
500
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 455
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12 195
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 808,4
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 424,8
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
1 383,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
257 131,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
81 784,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 866
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
752
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
86 065
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16 875
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 808
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 607
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
374
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
216
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
487 613,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 151,1
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 651,1
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
16 500
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 476
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
7 476
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі