О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 октября 2017 года № 19/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 октября 2017 года №4353
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4004, опубликовано 13 января 2017 года в газетах "Қызылжар", "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 081 208,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 916 283 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 007 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 32 732 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 118 186,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 161 699,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 662 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 526 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 864 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 625 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 625 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 180 778 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 180 778 тысяч тенге:
поступление займов – 122 526 тысяч тенге;
погашение займов – 48 483 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106 735 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 70 840 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"2017-2019 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 19/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қазанда № 4353 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4004 болып тіркелді, 2017 жылғы 13 қаңтарда "Қызылжар", "Маяк" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Қызылжар аудандық бюджет мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 081 208,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 916 283 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 007 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 732 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 118 186,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 161 699,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 98 662 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 122 526 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 864 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 625 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 625 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 180 778 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) – 180 778 мың теңге:
қарыздар түсімі – 122 526 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 483 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106 735 мың теңге.";
13 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"13. 2017 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 70 840 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

60 945,9
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19 819,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 630
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42 576
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
278 682,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 150
005
Государственная адресная социальная помощь
500
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 455
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
12 195
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 184,4
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 436,5
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
1 747,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
257 131,7
002
Программа занятости
81 784,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20 227,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
752
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 703,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 875
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 808
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 607
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
374
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
216
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
484 659,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 301,2
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

60 945,9
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған
баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай
сайынғы ақшалай қаражат төлемі
19 819,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және
халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек
көрсету
13 630
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42 576
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
278 682,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі
15 150
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
500
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 455
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12 195
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 184,4
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 436,5
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
1 747,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі
257 131,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
81 784,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 227,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз
ету
752
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
86 703,4
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді
міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет
көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16 875
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 808
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен
қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты
іске асыру жөніндегі қызметтер
25 607
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен
жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
374
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
216
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
484 659,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 301,2
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау