О бюджете Архангельского сельского округа Кызылжарского района на 2018-2020 годы
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 22/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 января 2018 года № 4523.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа Кызылжарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 556 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 015 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 541 тысяч тенге;
2) затраты – 13 556 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29.11.2018 № 35/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить, что доходы Архангельского сельского округа на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) индивидуального подоходного налога по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории сельского округа;
2) налога на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории сельского округа;
3) земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в селе;
4) налога на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в селе;
5) плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на:
открытом пространстве за пределами помещений в селе.
3. Установить, что доходы Архангельского сельского округа формируются за счет следующих неналоговых поступлений:

2018-2020 жылдарға арналған Қызылжар ауданының Архангельск ауылдық округінің бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 4523 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Қызылжар ауданының Архангельск ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 556 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 541 мың теңге;
2) шығындар – 13 556 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 29.11.2018 № 35/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) ауылдық округінің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығынан;
2) мүлкі ауылдық округтің аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықтан;
3) жер учаскесі ауылда орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елді мекендер жерлеріне салынатын жер салығынан;
4) ауылда тіркелген жеке және заңды тұлғалардан салынатын көлік құралдары салығынан;
5) сыртқы (көрнекі) жарнаманы:
ауылдағы үй жайлардың ішінен тыс ашық кеңістікке орналастыру үшін төлемақысы.
3. Архангельск ауылдық округінің бюджеттің кірістері мына салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:

1) штрафы, налагаемые акимами сельских округов за административные правонарушения;
2) добровольные сборы физических и юридических лиц;
3) доходы от коммунальной собственности сельского округа (коммунальной собственности местного самоуправления);
4) другие неналоговые поступления в бюджет сельского округа.
4. Установить, что доходы Архангельского сельского округа формируются за счет поступлений от продажи основного капитала.

1) ауылдық округтердің әкімдері әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін салынатын айыппұлдар;
2) жеке және заңды тұлғалардың ерікті түрдегі алымдарынан;
3) ауылдық округтің коммуналдық меншігінен (жергілікті өзін-өзі басқарудың коммуналдық меншігінен) түсетін кірістер;
4) ауылдық округ бюджетіне түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Архангельск ауылдық округінің бюджеттің кірістері негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін.

5. Предусмотреть на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету сельского округа в общей сумме 6 485 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Секретарь Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Е. ГабдулинА. Молдахметова
Приложение 1 к решению Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 22/12
Бюджет Архангельского сельского округа Кызылжарского района на 2018 год

5. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін 6 485 мың теңге жалпы сомадағы субвенциялар көлемі 2018 жылға ескерілсін.
6. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар
аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар
аудандық мәслихатының хатшысы
Е. ГабдулинА. Молдахметова
2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/12 Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Қызылжар ауданының Архангельск ауылдық округінің бюджеті