О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 47 "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23 феврвля 2017 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 февраля 2017 года № 4067
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2017 - 2019 годы" от 21 декабря 2016 года № 47 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 4012 от 10 января 2017 года, опубликовано в районной газете от 9 февраля 2017 года "Тайынша таңы", в районной газете от 9 февраля 2017 года "Тайыншинские вести") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы (далее бюджет района) годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы- 4855633 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1129252 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 15291тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала - 57812 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3653278 тысяч тенге;
2) затраты - 4906933 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 6238 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 10210 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3972 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 57538 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 57538 тысяч тенге;
поступление займов - 10210 тысяч тенге;
погашение займов - 3972 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 51300 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 16286 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, недоиспользованных в 2016 году, согласно приложению 9.";

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2017 – 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 59 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 ақпанда № 4067 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабы 5-тармағына, 106-бабы 4-тармағына, 109-бабы 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 4012 болып тіркелген, "Тайынша таңы" 2017 жылғы 9 ақпандағы аудандық газетінде, "Тайыншинские вести" 2017 жылғы 9 ақпандағы аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті (әрі қарай аудандық бюджет) тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4855633 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1129252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 15291 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 57812 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3653278 мың теңге;
2) шығындар - 4906933 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 6238 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 10210 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3972 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалынатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 57538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 57538 мың теңге;
қарыздар түсімі - 10210 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 3972 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51300 мың теңге.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 16286 мың теңге сомасында бекітілсін.";
мынадай мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 9-қосымшаға сәйкес қаржы жылының басындағы қалыптасқан бюджеттік қаражаттар бос қалдықтарының және 2016 жылы толық пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтару есебінен аудандық бюджеттің шығыстары қарастырылсын.";

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 9 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
XII сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Ж. Габдуллин
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов
Приложение 1 к решению маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2017 года № 59

көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімге 9-қосымшамен осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының XIІ сессиясының
төрағасы
Ж. Ғабдуллин
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ. Шәріпов
Солтүстік Қазақстан oблысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 59 шешіміне 1-қосымша

149635,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
149635,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29139,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26033,8
015
Капитальные расходы государственного органа
200
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1946
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
960
02
Оборона
15623
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15623
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8142
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2945
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4536
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6458
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6458
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6458
04
Образование
3514172
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
500
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
500
464
Отдел образования района (города областного значения)
3474250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20270
003
Общеобразовательное обучение
3107366
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
47346
006
Дополнительное образование для детей
56712
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
182
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
73448
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20966
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

149635,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149635,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29139,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттiк жоспарлау, бюджеттi атқару және коммуналдық меншкті басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
26033,8
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1946
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
960
02
Қорғаныс
15623
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15623
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8142
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2945
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерiнiң, сондай-ақ мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердiң алдын алу және оларды сөндiру жөнiндегi iс-шаралар
4536
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6458
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6458
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
6458
04
Білім беру
3514172
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
500
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3474250
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20270
003
Жалпы білім беру
3107366
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
47346
006
Балаларға қосымша білім беру
56712
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
182
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
73448
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
20966
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер