О бюджете Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2018-2020 годы
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 18/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2018 года № 4486.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 966,2 тысячи тенге:
налоговые поступления – 23 806 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 160,2 тысячи тенге;
2) затраты – 39 966,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26.10.2018 № 26/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории Тимирязевского сельского округа;
налога на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории Тимирязевского сельского округа;
земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в селах Тимирязевского сельского округа;
налога на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в селах Тимирязевского сельского округа.
3. Установить, что доходы бюджета сельского округа формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от коммунальной собственности сельского округа;
других неналоговых поступлений в бюджет сельского округа.

2018-2020 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 4486 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 966,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 23 806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 160,2 мың теңге;
2) шығындар – 39 966,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 26.10.2018 № 26/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
Тимирязев ауылдық округтің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
мүлкі Тимирязев ауылдық округтің аумағында орналасқан жеке тұлғаларға мүлік салығы;
жер учаскесі Тимирязев ауылдық округінің ауылдарында орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
Тимирязев ауылдық округінің ауылдарында тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы.
3. Ауылдық округ бюджетінің кірістері келесі салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
ауылдық округтің коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға берудің кірістері;
ауылдық округтің бюджетіне басқа салықтық емес түсімдер.

4. Учесть, что в бюджете сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2018 год в сумме 3 700 тысяч тенге.
4-1. Учесть в бюджете Тимирязевского сельского округа целевые трансферты из областного бюджета в сумме 7 460,2 тысячи тенге – на текущий ремонт сетей водоснабжения в селе Тимирязево Тимирязевского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20.06.2018 № 24/3 (вводится в действие с 01.01.2018).

4. Ауылдық округтің бюджетінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін 3 700 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны есептелсін.
4-1. Тимирязев ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 7460,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер Тимирязев ауданы Тимирязев ауылының сумен жабдықтау жүйесін ағымдық жөндеуге есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 20.06.2018 № 24/3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4-2. Учесть в бюджете Тимирязевского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета в сумме 5 000 тысяч тенге – на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в рамках Программы развития регионов до 2020 года, утвержденная Постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 728 "Об утверждении Программы развития регионов до 2020 года".
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20.06.2018 № 24/3 (вводится в действие с 01.01.2018).

4-2. Тимирязев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 5 000 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 728 қаулысымен бекітілген Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасының шеңберінде кентішілік жолдарды ағымдық жөндеуге есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 20.06.2018 № 24/3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХVIII сессии
районного маслихата
Е. Никитенко
Секретарь районного маслихата С. Мустафин
Приложение 1
к решению Тимирязевского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 18/2
Бюджет Тимирязевского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11.12.2018 № 27/3 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХVIII
сессиясының төрағасы
Е. Никитенко
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Мұстафин
Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18/2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінiң бюджетi
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 11.12.2018 № 27/3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)