О бюджете города Сергеевки района Шал акына на 2018-2020 годы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 20/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2018 года № 4479.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Сергеевки района Шал акына на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 710 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 50 710 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 710 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Установить, что доходы бюджета города Сергеевки на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории города Сергеевки;
налог на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории города Сергеевки;
земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в городе Сергеевке;
налог на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в городе Сергеевке.

2018-2020 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4479 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 50 710 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 50 710 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 0 мың теңге;
2) шығындар – 50 710 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттау – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. 2018 жылға арналған Сергеевка қаласы бюджетінің кірісі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес, келесі салықтық түсімдер есебінен құрылды деп белгіленсін:
Сергеевка қаласының аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығы;
мүлкі Сергеевка қаласының аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер учаскесі Сергеевка қаласында орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
Сергеевка қаласында тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы.

3. Обеспечить в 2018 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
4. Учесть, что в бюджете города Сергеевки на 2018 год предусмотрены объемы бюджетных изъятия, передаваемые из бюджета города Сергеевки в районный бюджет в сумме 23 471 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХ сессии,
секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области О.Амрин
Приложение №1
к решению маслихата района Шал акына от 25 декабря 2017 года №20/9
Бюджет города Сергеевки района Шал акына на 2018 год

3. 2018 жылы бюджет саласындағы қызметкерлерге еңбек ақыны толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
4. 2018 жылға арналған Сергеевка қаласының бюджетінде Сергеевка қаласының бюджетінен аудандық бюджетке берілетін 23 471 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар ескерілсін.
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан іске енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы,
ХХ сессиясының төрағасы Ө.Әмрин
Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №20/9 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бюджеті