20. Произведенные кассовые расходы по программе 15 1 257 011 "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" в сумме 12 513 000 тенге перенести на программу 15 1 257 053 "Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан".
Сноска. Решение дополнено пунктом 20 в соответствии с решением Атырауского областного маслихата от 17.03.2017 № 92-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Председатель сессии А. Абдолов
Секретарь маслихата С. Лукпанов
Приложение 1 к решению VІІІ сессии областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 64-VІ
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Атырауского областного маслихата от 17.03.2017 № 92-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Областной бюджет на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

20. 15 1 257 011 "Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" бағдарламасы бойынша жұмсалған 12 513 000 теңге кассалық шығындары 15 1 257 053 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару" бағдарламасына жылжытылсын."
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.Тасимов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Ю. Кустадинчев
Мәслихат хатшысы C. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың Х сессиясының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 92-VІ шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың VІІІ сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VІ шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

003
Социальная поддержка инвалидов
552019
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1222385
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1125084
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
96923
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10400
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2667
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
434655
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
150593
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
73614
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
16028
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
199733
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
140471
263
Управление внутренней политики области
25032
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25032
298
Управление государственной инспекции труда области
72269
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
56789
003
Капитальные расходы государственного органа
15480
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15766035
1
Жилищное хозяйство
11372290
271
Управление строительства области
11372290
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1505898
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
552019
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1222385
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1125084
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96923
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10400
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2667
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
434655
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
150593
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
73614
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
16028
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
199733
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140471
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25032
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25032
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
72269
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
56789
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15480
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15766035
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11372290
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11372290
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1505898
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері