Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей, не имеющих приборов учета в Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 23 мая 2017 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 июня 2017 года № 3902
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Атырау облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау және су бұру бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 мамырдағы № 118 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 маусымда № 3902 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: