VІ шақырылған облыстық мәслихаттың VІІІ сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 маусымдағы № 121-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 шілдеде № 3910 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2017-2019 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған облыстық мәслихат ХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың VІ шақырылған облыстық мәслихаттың VІІІ сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3743 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1. тармақшасында:
"168 921 349" деген сандар "186 308 572" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 989 904" деген сандар "73 525 724" деген сандармен ауыстырылсын;
"593 044" деген сандар "2 433 600" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "2 236" деген сандармен ауыстырылсын;
"110 338 401" деген сандар "110 347 012" деген сандармен ауыстырылсын;
2. тармақшасында:
"193 713 625" деген сандар "210 750 848" деген сандармен ауыстырылсын;
3. тармақшасында:
"1 896 372" деген сандар "2 246 372" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 809 573" деген сандар "3 159 573" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат аудандарына – 100%;
Құрманғазы, Махамбет, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;"
8-тармақта:
"1 065 659" деген сандар "1 215 659" деген сандармен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"144 831" деген сандар "303 270" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 776 084" деген сандар "3 056 022" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение VІІІ сессии областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 23 июня 2017 года № 121-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 июля 2017 года № 3910. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении областного бюджета на 2017-2019 годы, областной маслихат VІ созыва на ХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение VІІІ сессии областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3743, опубликовано 11 января 2017 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "168 921 349" заменить цифрами "186 308 572";
цифры "57 989 904" заменить цифрами "73 525 724";
цифры "593 044" заменить цифрами "2 433 600";
цифру "0" заменить цифрами "2 236";
цифры "110 338 401" заменить цифрами "110 347 012";
в подпункте 2):
цифры "193 713 625" заменить цифрами "210 750 848";
в подпункте 3):
цифры "1 896 372" заменить цифрами "2 246 372";
цифры "2 809 573" заменить цифрами "3 159 573";
в пункте 2:
в абзаце "по социальному налогу":
строки "Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;" изложить в следующей редакции:
"Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому районам - 100%;
Курмангазинскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;"
в пункте 8:
цифры "1 065 659" заменить цифрами "1 215 659";
в пункте 12:
цифры "144 831" заменить цифрами "303 270";
цифры "2 776 084" заменить цифрами "3 056 022";

"421 217" деген сандар "883 013" деген сандармен ауыстырылсын;
"157 922" деген сандар "843 904" деген сандармен ауыстырылсын;
"мәдениет нысандарын материалдық–техникалық базасын нығайту және күрделі жөндеуге – 222 579 мың теңге;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"мәдениет нысандарын ұстауға, материалдық–техникалық базасын нығайту және күрделі жөндеуге – 324 672 мың теңге;"
"68 000" деген сандар "149 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"41 305" деген сандар "61 305" деген сандармен ауыстырылсын;
"586 216" деген сандар "832 471" деген сандармен ауыстырылсын;
"автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына – 13 500 мың теңге;" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау және құжаттарын дайындау шығындарына – 123 890 мың теңге;"
"118 042" деген сандар "125 482" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 245 014 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 1 143 250 мың теңге;
ескерткіштер сатып алу және орнатуға – 57 566 мың теңге;
аудандық мәслихаттар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жабдықтауға – 40 253 мың теңге;
мемлекеттік органдар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жабдықтауға – 50 611 мың теңге;
халықтың тыныс-тіршілігін сипаттайтын хабарларды телеарналар арқылы эфирге шығару санын көбейтуге – 2 100 мың теңге;
мүмкіндіктері шектеулі тұлғалар үшін пандустар орнатуға – 4 000 мың теңге;
әлеуметтіқ қорғау ұйымдарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жабдықтауға – 10 869 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жабдықтауға – 15 547 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесінің жұмысын қамтамасыз етуге – 35 063 мың теңге;
күн энергиясынан жұмыс жасайтын көше жарығының шамдарын сатып алу және орнатуға – 10 139 мың теңге;
мал қорымдарының (биотермиялық шұңқырлардың) құжаттарын дайындауға және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуге – 2 857 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 61 261 мың теңге;"
13-тармақта:
"автомобиль жолдарын жаңғыртуға және жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға – 1 324 627 мың теңге;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"көлік инфрақұрылымы объектілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға және салуға, сондай-ақ автомобиль жолдарын жаңғыртуға – 1 487 522 мың теңге;"
"1 765 087" деген сандар "2 427 947" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "421 217" заменить цифрами "883 013";
цифры "157 922" заменить цифрами "843 904";
строки "222 579 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение и капитальный ремонт организаций культуры;" изложить в следующей редакции:
"324 672 тысяч тенге - на содержание, материально-техническое оснащение и капитальный ремонт организаций культуры;"
цифры "68 000" заменить цифрами "149 000";
цифры "41 305" заменить цифрами "61 305";
цифры "586 216" заменить цифрами "832 471";
строку "13 500 тысяч тенге - на текущее содержание автомобильных дорог;" изложить в следующей редакции:
"123 890 тысяч тенге - на оформление документов и текущее содержание автомобильных дорог;"
цифры "118 042" заменить цифрами "125 482";
дополнить строками следующего содержания:
"245 014 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
1 143 250 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
57 566 тысяч тенге - на приобретение и установку памятников;
40 253 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов районных маслихатов;
50 611 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
2 100 тысяч тенге - на увеличение количества выхода в эфир через телеканалы передач характеризующей повседневной жизни населения;
4 000 тысяч тенге - на обустройство пандусов для лиц с ограниченными возможностями;
10 869 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений социальной защиты;
15 547 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений спорта;
35 063 тысяч тенге - на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
10 139 тысяч тенге - на приобретение и установку ламп уличного освещения, работающих на солнечной энергии;
2 857 тысяч тенге - на оформление документов скотомогильников (биотермических ям) и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
61 261 тысяч тенге - на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности;"
в пункте 13:
строки "1 324 627 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и реконструкцию автомобильных дорог;" изложить в следующей редакции:
"1 487 522 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и строительство объектов транспортной инфраструктуры, а также на реконструкцию автомобильных дорог;"
цифры "1 765 087" заменить цифрами "2 427 947";

"114 976" деген сандар "178 976" деген сандармен ауыстырылсын;
"518 996" деген сандар "1 852 427" деген сандармен ауыстырылсын;
"91 618" деген сандар "111 118" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға – 2 500 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 20 000 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 7 481 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға – 50 675 мың теңге;
ауыл шарушылығы объектілерін дамытуға – 374 064 мың теңге;"

цифры "114 976" заменить цифрами "178 976";
цифры "518 996" заменить цифрами "1 852 427";
цифры "91 618" заменить цифрами "111 118";
дополнить строками следующего содержания:
"2 500 тысяч тенге - на развитие теплоэнергетической системы;
20 000 тысяч тенге - на развитие коммунального хозяйства;
7 481 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;
50 675 тысяч тенге – на развитие объектов культуры;
374 064 тысяч тенге - на развитие объектов сельского хозяйства;"

келесі мазмұндағы 21 және 22 тармақтармен толықтырылсын:
"21. "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бағдарламасы бойынша жұмсалған 15 230 932 теңге 71 тиын кассалық шығындары "120 Облыс әкімінің аппараты" әкімшісінің 02 1 120 010 кодынан "736 Облыстың жұмылдыру даярлығы және азаматтық қорғау басқармасы" әкімшісінің 02 1 736 003 кодына жылжытылсын.
22. "Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғаныс" бағдарламасы бойынша жұмсалған 12 393 725 теңге 67 тиын кассалық шығындары "120 Облыс әкімінің аппараты" әкімшісінің 02 1 120 011 кодынан "736 Облыстың жұмылдыру даярлығы және азаматтық қорғау басқармасы" әкімшісінің 02 1 736 007 кодына жылжытылсын."

дополнить пунктами 21 и 22 следующего содержания:
"21. Произведенные кассовые расходы в сумме 15 230 932 тенге 71 тиын по программе "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" с кода 02 1 120 010 по администратору "120 Аппарат акима области" перенести на код 02 1 736 003 администратора "736 Управление по мобилизационной подготовке и гражданской защите области".
22. Произведенные кассовые расходы в сумме 12 393 725 тенге 67 тиын по программе "Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба" с кода 02 1 120 011 по администратору "120 Аппарат акима области" перенести на код 02 1 736 007 администратора "736 Управление по мобилизационной подготовке и гражданской защите области".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Тасимов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Е. Тлепов
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
А. Тасимов
Облыстық мәслихаттың ХІІІ сессиясының 2017 жылғы 23 маусымдағы №121-VІ шешіміне қосымша Облыстық мәслихаттың VІІІ сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VІ шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (А. Тасимов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Е. Тлепов
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
А. Тасимов
Приложение к решению ХІІІ сессии областного маслихата от 23 июня 2017 года № 121-VІ
Приложение 1 к решению VІІІ сессии областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 64-VІ
Областной бюджет на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

542254
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
324633
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1254104
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
29961
4
Емханалар
1307364
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1307364
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1150845
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
156519
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1244359
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1244359
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1212919
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31440
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5100286
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5100286
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67744
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
215498
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
70245
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
60898
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
316188
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1600
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4368113
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3167308
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1205562
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
907555
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
129577
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
373145
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
111575
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

542254
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
324633
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1254104
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
29961
4
Поликлиники
1307364
253
Управление здравоохранения области
1307364
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1150845
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
156519
5
Другие виды медицинской помощи
1244359
253
Управление здравоохранения области
1244359
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1212919
029
Областные базы спецмедснабжения
31440
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5100286
253
Управление здравоохранения области
5100286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
67744
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
215498
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
70245
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
60898
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
316188
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1600
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4368113
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3167308
1
Социальное обеспечение
1205562
256
Управление координации занятости и социальных программ области
907555
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
129577
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
373145
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
111575
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

231419
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61839
261
Облыстың білім басқармасы
270507
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
215920
037
Әлеуметтік сауықтандыру
54587
271
Облыстың құрылыс басқармасы
27500
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
27500
2
Әлеуметтiк көмек
535019
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
535019
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
535019
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1426727
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1326332
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111923
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10400
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2667
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
593094
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
222291
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1916
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
16028
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
212673
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155340
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25032
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25032
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
75363
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

231419
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
61839
261
Управление образования области
270507
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
215920
037
Социальная реабилитация
54587
271
Управление строительства области
27500
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
27500
2
Социальная помощь
535019
256
Управление координации занятости и социальных программ области
535019
003
Социальная поддержка инвалидов
535019
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1426727
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1326332
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
111923
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10400
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2667
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
593094
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
222291
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1916
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
16028
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212673
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
155340
263
Управление внутренней политики области
25032
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25032
298
Управление государственной инспекции труда области
75363
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

62812
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
20000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
293
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
84156
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
658
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
87064
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
408
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15208
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
20447
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
35036
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1127780
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1542152
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
94527
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
98818
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
61556
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
9057
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
187600
719
Облыстық ветеринария басқармасы
19475
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

62812
002
Поддержка семеноводства
20000
003
Капитальные расходы государственного органа
293
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
84156
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
658
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
87064
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
408
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15208
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
20447
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
35036
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1127780
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1542152
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
94527
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
98818
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
61556
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9057
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
187600
719
Управление ветеринарии области
19475
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии