О внесении изменений и дополнений в решение VІІІ сессии областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 166-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 декабря 2017 года № 4010. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2017-2019 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған облыстық мәслихат ХІХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың VІ шақырылған облыстық мәслихаттың VІІІ сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 64-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3743 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"188 360 779" деген сандар "185 536 332" деген сандармен ауыстырылсын;
"75 491 474" деген сандар "69 414 548" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 519 339" деген сандар "2 630 518" деген сандармен ауыстырылсын;
"110 347 730" деген сандар "113 489 030" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"212 728 820" деген сандар "209 961 258" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"2 619 667" деген сандар "2 574 337" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 459 573" деген сандар "4 477 573" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 839 906" деген сандар "1 903 236" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"-5 976" деген сандар "-6 076" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 976" деген сандар "6 076" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-26 981 732" деген сандар "-26 993 187" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"26 981 732" деген сандар "26 993 187" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" деген абзацтағы:
"Жылыой ауданына және Атырау қаласына – 50%;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Жылыой ауданына – 90% және Атырау қаласына – 58%;"
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат аудандарына – 100%;
Махамбет ауданына - 90%; Жылыой ауданына және Атырау қаласына – 50%;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение VІІІ сессии областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 166-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 декабря 2017 года № 4010. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении областного бюджета на 2017-2019 годы, областной маслихат VІ созыва на ХІХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение VІІІ сессии областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2016 года № 64-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3743, опубликовано 11 января 2017 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "188 360 779" заменить цифрами "185 536 332";
цифры "75 491 474" заменить цифрами "69 414 548";
цифры "2 519 339" заменить цифрами "2 630 518";
цифры "110 347 730" заменить цифрами "113 489 030";
в подпункте 2):
цифры "212 728 820" заменить цифрами "209 961 258";
в подпункте 3):
цифры "2 619 667" заменить цифрами "2 574 337";
цифры "4 459 573" заменить цифрами "4 477 573";
цифры "1 839 906" заменить цифрами "1 903 236";
в подпункте 4):
цифры "-5 976" заменить цифрами "-6 076";
цифры "5 976" заменить цифрами "6 076";
в подпункте 5):
цифры "-26 981 732" заменить цифрами "-26 993 187";
в подпункте 6):
цифры "26 981 732" заменить цифрами "26 993 187";
в пункте 2:
в абзаце "по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты" строки: "Жылыойскому району и городу Атырау – 50%;" изложить в следующей редакции:
"Жылыойскому району - 90% и городу Атырау – 58%;"
в абзаце "по социальному налогу":
строки "Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому районам – 100%; Махамбетскому району - 90%; Жылыойскому району и городу Атырау – 50%;" изложить в следующей редакции:

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Абдешев).
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Ғабдуллин
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин
Облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 166-VІ шешіміне қосымша

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (Б. Абдешев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Габдуллин
Секретарь маслихата У. Зинуллин
Приложение к решению ХІХ сессии областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 166-VІ

2391
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3967150
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3095337
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1148922
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
894009
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
129053
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
370663
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
107183
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
225271
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61839
261
Облыстың білім басқармасы
233913
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
182738
037
Әлеуметтік сауықтандыру
51175
271
Облыстың құрылыс басқармасы
21000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
21000
2
Әлеуметтiк көмек
636654
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
636654
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
636654
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1309761
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1208627
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109121
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2307
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1635
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2391
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3967150
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3095337
1
Социальное обеспечение
1148922
256
Управление координации занятости и социальных программ области
894009
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
129053
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
370663
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
107183
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
225271
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
61839
261
Управление образования области
233913
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
182738
037
Социальная реабилитация
51175
271
Управление строительства области
21000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
21000
2
Социальная помощь
636654
256
Управление координации занятости и социальных программ области
636654
003
Социальная поддержка инвалидов
636654
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1309761
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1208627
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109121
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2307
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1635
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

620872
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
198565
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1916
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17866
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
96678
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159667
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25032
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25032
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
76102
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
60622
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15480
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19082491
1
Тұрғын үй шаруашылығы
12103111
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12103111
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1518296
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
10584815
2
Коммуналдық шаруашылық
6979380
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1899445
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1899445
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5079935
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174714
004
Елдi мекендердi газдандыру
122970
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17374
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2411523
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
462616
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
100891
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

620872
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
198565
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1916
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17866
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
96678
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
159667
263
Управление внутренней политики области
25032
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25032
298
Управление государственной инспекции труда области
76102
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
60622
003
Капитальные расходы государственного органа
15480
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19082491
1
Жилищное хозяйство
12103111
271
Управление строительства области
12103111
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1518296
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10584815
2
Коммунальное хозяйство
6979380
271
Управление строительства области
1899445
030
Развитие коммунального хозяйства
1899445
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5079935
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
174714
004
Газификация населенных пунктов
122970
005
Капитальные расходы государственного органа
17374
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2411523
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
462616
038
Развитие коммунального хозяйства
100891
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

2869
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
196606
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
372420
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi бойынша басқармасы
333539
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері жөніндегі қызметтер
231614
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
61524
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16864
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23337
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1139639
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1139639
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1139639
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
400072
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
739567
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4154554
1
Ауыл шаруашылығы
2974546
719
Облыстық ветеринария басқармасы
19475
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16408
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1067
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
2000
737
Облыстың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
2955071
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70896
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
10718
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
290
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
64272
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
58359
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
6439
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

2869
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
196606
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
372420
283
Управление по вопросам молодежной политики области
333539
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
231614
003
Капитальные расходы государственного органа
200
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
61524
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16864
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
23337
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1139639
1
Топливо и энергетика
1139639
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1139639
007
Развитие теплоэнергетической системы
400072
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
739567
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4154554
1
Сельское хозяйство
2974546
719
Управление ветеринарии области
19475
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16408
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1067
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2000
737
Управление сельского хозяйства и ветеринарии области
2955071
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
70896
002
Поддержка семеноводства
10718
003
Капитальные расходы государственного органа
290
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
64272
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
58359
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
6439
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений