О внесении изменении и дополнении в решение городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 81 "О бюджете города на 2017-2019 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30 июня 2017 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июля 2017 года № 3927
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2016 года №81 "О бюджете города на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3760, опубликовано 1 февраля 2017 года в газете "Прикаспийская коммуна" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "119 937 209" заменить цифрами "123 936 488";
цифры "8 617 520" заменить цифрами "9 757 837";
в подпункте 2):
цифры "130 413 643" заменить цифрами "135 150 805";
в подпункте 5):
цифры "-10 939 219" заменить цифрами "-11 677 102";
в подпункте 6):
цифры "10 939 219" заменить цифрами "11 677 102";
в пункте 4:
цифры "22 858" заменить цифрами "21 815";
цифры "90 263" заменить цифрами "137 445";
в пункте 6:
цифры "7 173 421" заменить цифрами "6 987 545";
цифры "1 095 746" заменить цифрами "1 390 922";
в пункте 7:

Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 135 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 3927 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3760 тіркелген, 2017 жылғы 1 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"119 937 209" деген сандар "123 936 488" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 617 520" деген сандар "9 757 837" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"130 413 643" деген сандар "135 150 805" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-10 939 219" деген сандар "-11 677 102" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"10 939 219" деген сандар "11 677 102" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"22 858" деген сандар "21 815" деген сандармен ауыстырылсын;
"90 263" деген сандар "137 445" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"7 173 421" деген сандар "6 987 545" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 095 746" деген сандар "1 390 922" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:

цифры "44 188" заменить цифрами "74 068".
Дополнить пунктами 14, 15 и 16 следующего содержания:
"14. Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования – 660 000 тысяч тенге;
15. На текущее содержание учреждений образования – 298 634 тысяч тенге;
16. На мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности – 1 086 тысяч тенге".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"44 188" деген сандар "74 068" деген сандармен ауыстырылсын.
Келесі мазмұндағы 14, 15 және 16 тармақтармен толықтырылсын:
"14. Мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 660 000 мың теңге;
15. Білім беру мекемелерін ұстауға – 298 634 мың теңге;
16. Ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 1 086 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, энергетики, жилищной и автомобильных дорог.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель ХІІІ сессии Г. Дюсупова
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов
Приложение 1 к решению городского маслихата от 30 июня 2017 года № 135

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, энергетика, тұрғын үй және автокөлік жолдары мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ә. Семғалиев).
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХІIІ сессия төрайымы Г.Дүсіпова
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов
Атырау қалалық Мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 135 шешіміне 1 қосымша