О признании утратившими силу некоторых решений Махамбетского районного маслихата
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17 февраля 2017 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 марта 2017 года № 3795
В соответствии со статьей 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решениий Махамбетского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Махамбетского районного маслихата" (И. Даулетов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
9-сессии районного маслихата
Н. Ергалиев
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев
Приложение к решению районного маслихата от 17 февраля 2017 года № 127
Перечень решений Махамбетского районного маслихата утративших силу:
1. Решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3442, опубликовано в газете "Жайық шұғыласы" от 28 января 2016 года);
2. Решение районного маслихата от 26 апреля 2016 года № 18 "О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016–2018 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3499, опубликовано в газете "Жайық шұғыласы" от 18 мая 2016 года);
3. Решение районного маслихата от 12 июля 2016 года № 29 "О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3560, опубликовано в газете "Жайық шұғыласы" от 04 августа 2016 года);
4. Решение районного маслихата от 04 ноября 2016 года № 71 "О внесении изменений и дополнения в решение Махамбетского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016–2018 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3674, опубликовано в газете "Жайық шұғыласы" от 08 декабря 2016 года);

Махамбет аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 127 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 3795 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Махамбет аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Махамбет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (И. Даулетов).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
9 -сессиясының төрағасы
Н. Ерғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 17 ақпандағы № 127 шешіміне қосымша
Махамбет аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдердің тізбесі:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3442 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Жайық Шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 18 "Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3499 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 мамырда "Жайық Шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 12 шілдедегі № 29 "Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3560 болып тіркелген, 2016 жылғы 04 тамыздағы "Жайық Шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімі;
4. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 04 қарашадағы № 71 "Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3674 болып тіркелген, 2016 жылғы 08 желтоқсандағы "Жайық Шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімі;

5. Решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 79 "О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016–2018 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3714, опубликовано в газете "Жайық шұғыласы" от 29 декабря 2016 года).

5. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 79 "Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3714 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Жайық Шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімі.