О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 120 "О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2017 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2017 года № 4016. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2018 года № 223
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2018 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 120 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3748, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 044 166" заменить цифрами "8 960 647";
цифры "3 323 817" заменить цифрами "3 268 312";
цифры "10 330" заменить цифрами "12 225";
цифры "5 703 537" заменить цифрами "5 671 063";
в подпункте 2):
цифры "9 325 324" заменить цифрами "9 241 805"
в пункте 2:
цифры "4 404 177" заменить цифрами "4 371 703";
цифры "2 595" заменить цифрой "0";
цифры "14 840" заменить цифрами "9 395";
цифры "76 639" заменить цифрами "75 641";
цифры "44 422" заменить цифрами "41 238";
цифры "143 000" заменить цифрами "136 260";
цифры "374 685" заменить цифрами "373 930";
цифры "13 160" заменить цифрами "12 110";
цифры "1 345 750" заменить цифрами "1 345 508";
цифры "14 815" заменить цифрами "12 455";
цифры "10 139" заменить цифрами "6 700";
цифры "97 081" заменить цифрами "93 953";
цифры "4 000" заменить цифрами "2 687";
цифры "9 278" заменить цифрами "8 778";
цифры "3 000" заменить цифрами "2 566";

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 120 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 190 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 4016 болып тіркелді.Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 223 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 120 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3748 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"9 044 166" деген сандар "8 960 647" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 323 817" деген сандар "3 268 312" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 330" деген сандар "12 225" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 703 537" сандары "5 671 063" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"9 325 324" сандары "9 241 805"деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"4 404 177" деген сандар "4 371 703" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 595" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"14 840" деген сандар "9 395" деген сандармен ауыстырылсын;
"76 639" деген сандар "75 641" деген сандармен ауыстырылсын;
"44 422" деген сандар "41 238" деген сандармен ауыстырылсын;
"143 000" деген сандар "136 260" деген сандармен ауыстырылсын;
"374 685" деген сандар "373 930" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 160" деген сандар "12 110" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 345 750" деген сандар "1 345 508" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 815" деген сандар "12 455" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 139" деген сандар "6 700" деген сандармен ауыстырылсын;
"97 081" деген сандар "93 953" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 000" деген сандар "2 687" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 278" деген сандар "8 778" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 000" деген сандар "2 566" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "700" заменить цифрами "409".
в пункте 5:
цифры "35 348" заменить цифрами "1 621".
2. Приложения 1, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Р. Турдагали).

"700" деген сандар "409" деген сандармен ауыстырылсын.
5 тармақта:
"35 348" деген сандар "1 621" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Р. Тұрдағали) жүктелсін.

16720
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
16720
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
3189505
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
633708
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
39081
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
594627
464
Отдел образования района (города областного значения)
29620
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
29620
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7900
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
464
Отдел образования района (города областного значения)
2101998
003
Общеобразовательное обучение
2032733
006
Дополнительное образование для детей
69265
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
50293
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
50293
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
37552
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
37552
464
Отдел образования района (города областного значения)
328434
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14475
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
138639
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1401
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8421
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

16720
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
16720
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Білім беру
3189505
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
633708
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
39081
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
594627
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29620
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
29620
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
7900
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2101998
003
Жалпы білім беру
2032733
006
Балаларға қосымша білім беру
69265
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
50293
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
50293
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
37552
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
37552
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
328434
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14475
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
138639
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс – шараларды өткізу
1401
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8421
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14568
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150930
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
220783
464
Отдел образования района (города областного значения)
1530
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1530
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
19741
010
Государственная адресная социальная помощь
2313
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12251
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
5177
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28703
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28703
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
161414
004
Программа занятости
76027
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5505
007
Оказание жилищной помощи
98
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
985
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37895
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18857
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21640
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
407
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
9395
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
9395
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3012826
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14568
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
150930
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
220783
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1530
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1530
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
19741
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2313
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12251
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5177
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28703
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
28703
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
161414
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
76027
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5505
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
98
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
985
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37895
017
Мүгедектердің оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18857
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21640
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
407
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
9395
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
9395
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
3012826
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

432
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
432
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
136260
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
136260
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1569143
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12110
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1557033
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2662
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2662
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
444253
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
426298
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
17955
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
724124
005
Развитие коммунального хозяйства
50674
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

432
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
432
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
136260
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
136260
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1569143
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12110
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1557033
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2662
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2662
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
444253
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
426298
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
17955
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
724124
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
50674
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту