О признании утратившими силу некоторых решений Исатайского районного маслихата
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24 марта 2017 года № 80-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 апреля 2017 года № 3817
В соответствии со статьей 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Исатайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХI сессии
Исатайского районного маслихата С. Аубекеров
Секретарь районного
маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение к решению Исатайского районного маслихата от 24 марта 2017 года № 80-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Исатайского районного маслихата
1. Решение Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291-V "О бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3444, опубликованное 28 января 2016 года в районной газете "Нарын таңы");
2. Решение Исатайского районного маслихата от 25 апреля 2016 года № 19-VI "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХIV сессии районного маслихата V созыва от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3492, опубликованное 12 мая 2016 года в районной газете "Нарын таңы");
3. Решение Исатайского районного маслихата от 11 июля 2016 года № 36-VI "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХIV сессии районного маслихата V созыва от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3568, опубликованное 4 августа 2016 года в районной газете "Нарын таңы");
4. Решение Исатайского районного маслихата от 17 августа 2016 года № 45-VI "О внесении изменений в решение ХХХIV сессии районного маслихата V созыва от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3595, опубликованное 1 сентября 2016 года в районной газете "Нарын таңы");

Исатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 80-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 3817 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Исатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Исатай аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХI сессиясы төрағасы: С. Аубекеров
Аудандық мәслихат
хатшысы: Н. Мұханбеталиев
Исатай аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 24 наурыздағы № 80-VI шешіміне қосымша
Исатай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 291-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3444 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған);
2. Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі "V шақырылған аудандық мәслихаттың ХХХIV сессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016 - 2018 жылдарға арналған ауданындық бюджет туралы" № 291-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 19-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3492 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырда аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған);
3. Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі "V шақырылған аудандық мәслихаттың ХХХIV сессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016 - 2018 жылдарға арналған ауданындық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 36-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3568 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 тамызда аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған);
4. Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы "V шақырылған аудандық мәслихаттың ХХХIV сессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3595 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 қыркүйектегі аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған);

5. Решение Исатайского районного маслихата от 4 ноября 2016 года № 53-VI "О внесении изменений и дополнения в решение ХХХIV сессии районного маслихата V созыва от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3678, опубликованное 15 декабря 2016 года в районной газете "Нарын таңы");
6. Решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 61-VI "О внесении изменений и дополнения в решение ХХХIV сессии районного маслихата V созыва от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3719, опубликованное 29 декабря 2016 года в районной газете "Нарын таңы").

5. Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 қарашадағы "V шақырылған аудандық мәслихаттың ХХХIV сессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016 - 2018 жылдарға арналған ауданындық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 53-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3678 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 желтоқсанда аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған);
6. Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "V шақырылған аудандық мәслихаттың ХХХIV сессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 61-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3719 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсанда аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған).