О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІI-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № Х-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 апреля 2017 года № 3820. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № XXII-10
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № XXII-10.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2017-2019 годы, районной маслихат VI созыва на Х сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІI-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3745, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 2 февраля 2017 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 342 023" заменить цифрами "6 618 653";
цифры "1 063 229" заменить цифрами "1 313 743";
цифры "5 034" заменить цифрами "30 630";
цифры "2 950" заменить цифрами "6 850";
цифры "4 270 810" заменить цифрами "5 267 440".
в подпункте 2):
цифры "5 342 023" заменить цифрами "6 728 041".
в подпункте 5):
цифры "- 64 666" заменить цифрами "- 174 054".
подпункт 6) изложить в новой редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 174 054 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 64 666 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 109 388 тысяч тенге".
в пункте 6:
цифры "212 970" заменить цифрами "156 827";
в пункте 8:
цифры "300 000" заменить цифрами "900 000";
дополнить строками следующего содержания:
136 139 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение и капитальный ремонт организаций образования;
11 641 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений образования;
19 176 тысяч тенге - на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІI-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № Х-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 сәуірде № 3820 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № XXII-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 20.03.2018 № XXII-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат Х сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІI-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3745 тіркелген, 2017 жылы 2 ақпандағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 342 023" деген сандар "6 618 653" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 063 229" деген сандар "1 313 743" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 034" деген сандар "30 630" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 950" деген сандар "6 850" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 270 810" деген сандар "5 267 440" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"5 342 023" деген сандар "6 728 041" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"- 64 666" деген сандар "- 174 054" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174 054 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 64 666 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 109 388 мың теңге".
6 - тармақта:
"212 970" деген сандар "156 827" деген сандармен ауыстырылсын;
8 - тармақта:
"300 000" деген сандар "900 000" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
білім беру мекемелерін материалдық–техникалық жабдықтау және күрделі жөндеуге – 136 139 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 11 641 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 19 176 мың теңге;

137 420 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудование для жилищно-коммунального хозяйства;
3 566 тысяч тенге - на организацию работ по благоустройству населенных пунктов и капитальный ремонт парков;
60 680 тысяч тенге –на укрепление материально-техническое базы подведомственных организаций для обеспечения ветеринарной безопасности;
в пункте 9:
цифры "17 700" заменить цифрами "64 750";
дополнить строками следующего содержания:
18 507 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;

тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника мен құралдар сатып алуға – 137 420 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру жұмыстарын ұйымдастыру және саябақтарды күрделі жөндеуге – 3 566 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін ведомстволық бағыныстағы мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 60 680 мың теңге;
9 - тармақта:
"17 700" деген сандар "64 750" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 18 507 мың теңге;

3 358 тысяч тенге – на проектирование и строительство жилья коммунального жилищного фонда;
15 236 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
2. Приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және салуға – 3 358 мың теңге;
жобалау-сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына – 15 236 мың теңге.
2. 1, 5-қосымшалар осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата: С. Сарсенгалиева
Секретарь
районного маслихата: Т. Бейскали
Приложение 1 к решению Х сессии районного маслихата от 28 марта 2017 года № Х-1
Приложение 1 к решению VІІІ сессии районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІI-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: С. Сәрсенғалиева
Аудандық
мәслихат хатшысы: Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың Х сессиясының 2017 жылғы 28 наурыздағы № Х-1 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың VІІІ сессиясының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІІ-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер