О внесении изменения и дополнения в решение районного маслихата от 20 февраля 2017 года № IХ-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кызылкогинского районного маслихата"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2017 года № XIII-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 августа 2017 года № 3936. Утратило силу решением маслихата Кызылкогинского района Атырауской области от 20 марта 2018 года № XXII-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кызылкогинского района Атырауской области от 20.03.2018 года № XXII-4.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в Методику утвержденную решением районного маслихата от 20 февраля 2017 года № IХ-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кызылкогинского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3808, опубликовано 7 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 4:
после слов "тікелей басшысы" слово "тұлға" исключить;
текст на русском языке оставить без изменения;
2) в пункте 14:
слово "бойынша" заменить словом "жөніндегі";
текст на русском языке оставить без изменения;
3) в пункте 19:
слово "орындау" заменить словом "атқарушылық";
текст на русском языке оставить без изменения;
4) в пункте 26:
формулу дополнить словом "мұнда";
текст на русском языке оставить без изменения;
5) в пункте 30:
после слов "шәкіл бойынша" слово "қойылады" исключить;
текст на русском языке оставить без изменения;
6) в пункте 32:
слово "бойынша" заменить словом "арқылы";
текст на русском языке оставить без изменения;
в тексте на русском языке цифру "28" заменить цифрой "27";
текст на государственном языке оставить без изменения;
после слов "5 балл" дополнить словом "беріледі";
текст на русском языке оставить без изменения;
7) в пункте 33:
слово "мынадай" заменить словом "келесі";
текст на русском языке оставить без изменения;
после слов "шәкіл бойынша" слово "қойылады" исключить;
текст на русском языке оставить без изменения;
8) в пункте 35:
слово "шығарады" заменить словом "қабылдайды";
текст на русском языке оставить без изменения;
после слова "Комиссия" дополнить словами "тоқсандық және жылдық"; текст на русском языке оставить без изменения.

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 ақпандағы № IХ-4 "Қызылқоға аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № XIII-6 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 тамызда № 3936 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № XXII-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 20.03.2018 № XXII-4 шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 ақпандағы № IХ-4 "Қызылқоға аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3808 санымен тіркелген, 2017 жылғы 7 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімімен бекітілген Әдістемеге келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 4-тармақта:
"тікелей басшысы" деген сөздерден кейін "тұлға" деген сөз алынып тасталсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
2) 14-тармақта:
"бойынша" деген сөз "жөніндегі" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
3) 19-тармақта:
"орындау" деген сөз "атқарушылық" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
4) 26-тармақта:
формула "мұнда" деген сөзбен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
5) 30-тармақта:
"шәкіл бойынша" деген сөздерден кейін "қойылады" деген сөз алынып тасталсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
6) 32-тармақта:
"бойынша" деген сөз "арқылы" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
орыс тіліндегі мәтінінде "28" деген сан "27" деген санмен ауыстырылсын;
мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
"5-балл" деген сөздерден кейін "беріледі" деген сөзбен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
7) 33-тармақта:
"мынадай" деген сөз "келесі" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
"шәкіл бойынша" деген сөздерден кейін "қойылады" деген сөз алынып тасталсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
8) 35-тармақта:
"шығарады" деген сөз "қабылдайды" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
"Комиссия" деген сөзден кейін "тоқсандық және жылдық" деген сөздермен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.

2. Приложение 4 к Методике изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению, текст на русском языке оставить без изменения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Кызылкогинского районного маслихата" (К. Кумаров).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Анет
Секретарь маслихата Т. Бейскали
Приложение к решению районного маслихата от 30 июня 2017 года № ХІІI-6
Приложение 4 к решению районного маслихата от 20 февраля 2017 года № IХ-4
Нысан
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
_________________________________________________________________ (мемлекеттік органның атауы) ________________________________________________________________
(бағалау түрі: тоқсандық /жылдық және бағаланатын кезең тоқсан және (немесе) жыл)
Бағалау нәтижелері
р/с
Қызметшілердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Бағалау нәтижелері туралы мәлімет
Бағалау нәтижелері комиссиямен түзетілуі (бар болған жағдайда)
Комиссияның ұсыныстары
1
2
….
Комиссия қорытындысы:
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Тексерген:
Комиссия хатшысы: _______________________ Күні: ___________
(тегі, аты- жөні, қолы)
Комиссия төрағасы: _______________________ Күні: ___________
(тегі, аты- жөні, қолы)
Комиссия мүшесі: ________________________ Күні: ____________
(тегі, аты- жөні, қолы)

2. Әдістеменің 4-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалып, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қызылқоға аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Қ. Құмаров).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы: Қ. Әнет
Мәслихат хатшысы: Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 30 маусымындағы №ХІІI-6 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 ақпандағы № IХ-4 шешіміне 4 қосымша
Нысан
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
____________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
____________________________________________________________________
(бағалау түрі: тоқсандық /жылдық және бағаланатын кезең тоқсан және (немесе) жыл)
Бағалау нәтижелері
р/с
Қызметшілердің
тегі, аты, әкесінің аты(болған жағдайда)
Бағалау нәтижелері туралы мәлімет
Бағалау нәтижелері комиссиямен түзетілуі (бар болған жағдайда
Комиссияның ұсыныстары
1.
2.
….
Комиссия қорытындысы:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Тексерген:
Комиссияның хатшысы: ___________________________ Күні: _____________
(тегі, аты- жөні, қолы)
Комиссияның төрағасы: ____________________________ Күні: ____________
(тегі, аты- жөні, қолы)
Комиссияның мүшесі: _____________________________ Күні: _____________
(тегі, аты-жөні, қолы)