О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІI-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2017 года № XIX-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2017 года № 4017. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № XXII-10
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № XXII-10.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2017-2019 годы, районной маслихат VI созыва на ХIX сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІI-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3745, опубликованно 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункта 1):
цифры "7 374 938" заменить цифрами "7 316 891";
цифры "1 177 772" заменить цифрами "1 145 599";
цифры "41 704" заменить цифрами "35 593";
цифры "22 112" заменить цифрами "21 352";
цифры "6 133 350" заменить цифрами "6 114 347";
подпункта 2):
цифры "7 484 326" заменить цифрами "7 425 913";
подпункта 3):
цифры "55 298" заменить цифрами "56 349";
цифры "64 666" заменить цифрами "65 717";
подпункта 5):
цифры "-164 686" заменить цифрами "-165 737";
подпункта 6):
цифры "164 686" заменить цифрами "165 737";
цифры "64 666" заменить цифрами "65 717";
в пункте 5:
цифры "2 595" заменить цифрой "0";
в пункте 8:
цифры "147 241" заменить цифрами "140 161";
цифры "9 027" заменить цифрами "7 227";
цифры "7 926" заменить цифрами "10 308";
в пункте 9:
цифры "18 507" заменить цифрами "9 381";

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІI-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № XIX-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 4017 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № XXII-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 20.03.2018 № XXII-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХIX сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІI-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3745 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"7 374 938" деген сандар "7 316 891" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 177 772" деген сандар "1 145 599" деген сандармен ауыстырылсын;
"41 704" деген сандар "35 593" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 112" деген сандар "21 352" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 133 350" деген сандар "6 114 347" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"7 484 326" деген сандар "7 425 913" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"55 298" деген сандар "56 349" деген сандармен ауыстырылсын;
"64 666" деген сандар "65 717" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-164 686" деген сандар "-165 737" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"164 686" деген сандар "165 737" деген сандармен ауыстырылсын;
"64 666" деген сандар "65 717" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"2 595" деген сандар "0" деген санымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"147 241" деген сандар "140 161" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 027" деген сандар "7 227" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 926" деген сандар "10 308" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"18 507" деген сандар "9 381" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "63 358" заменить цифрами "62 758";
цифры "54 883" заменить цифрами "54 699";
2. Приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
А. Баймуратова
Секретарь
районного маслихата
Т. Бейскали

"63 358" деген сандар "62 758" деген сандармен ауыстырылсын;
"54 883" деген сандар "54 699" деген сандармен ауыстырылсын;
2. 1, 5-қосымшалар осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Баймуратова
Аудандық
мәслихат хатшысы:
Т. Бейсқали