О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 73-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2017 года № 91-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 апреля 2017 года № 3821
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата, районный маслихат на внеочередной Х сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 73-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3747, опубликовано 12 января 2017 года в газете "Дендер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 752 467" заменить цифрами "6 461 542";
цифры "718 558" заменить цифрами "882 561";
цифры "4 010 209" заменить цифрами "5 555 281";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4 752 467" заменить цифрами "6 512 916";
подпункте 6) пункта 1:
в абзаце 3:
цифру "0" заменить цифрами "51 374";
в пункте 7:
цифры "4 610" заменить цифрами "5 510";
в пункте 9:
цифры "282 268" заменить цифрами "244 157";
пункт 11:
дополнить строками следующего содержания:
166 864 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение и капитальный ремонт организаций образования;
7 149 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений образования;
59 159 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение и капитальный ремонт организаций культуры;
29 151 тысяч тенге - на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
169 800 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудования для жилищно-коммунального хозяйства;
28 453 тысяч тенге - на организацию работ по благоустройству населенных пунктов и капитальный ремонт парков;
2 000 тысяч тенге - на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения;
42 695 тысяч тенге - на капитальный ремонт административного здания;
13 500 тысяч тенге - на текущее содержание автомобильных дорог;
599 407 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и капитальный ремонт автомобильных дорог;
27 440 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы подведомственных организаций для обеспечения ветеринарной безопасности;
в пункте 12:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 73-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 наурыздағы № 91-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 сәуірде № 3821 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс X сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 73-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3747 санымен тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 752 467" деген сандар "6 461 542" деген сандармен ауыстырылсын;
"718 558" деген сандар "882 561" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 010 209" деген сандар "5 555 281" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4 752 467" деген сандар "6 512 916" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
3 абзацта:
"0" деген сан "51 374" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"4 610" деген сандар "5 510" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"282 268" деген сандар "244 157" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
білім беру мекемелерін материалдық - техникалық жабдықтау және күрделі жөндеуге – 166 864 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 7 149 мың теңге;
мәдениет нысандарының материалдық–техникалық базасын жабдықтау және күрделі жөндеуге – 59 159 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 29 151 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына арнайы техника мен құралдар сатып алуға – 169 800 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру жұмыстарын ұйымдастыру және саябақтарды күрделі жөндеуге – 28 453 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін күрделі жөндеуге – 2 000 мың теңге;
әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге – 42 695 мың теңге;
автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына – 13 500 мың теңге;
автомобиль жолдарын күрделі жөндеу және жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға – 599 407 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін ведомстволық бағыныстағы мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 27 440 мың теңге;
12-тармақта:

цифры "293 075" заменить цифрами "346 350";
дополнить строками следующего содержания:
48 300 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию объектов образования;
51 514 тысяч тенге – на проектирование и строительство жилья коммунального жилищного фонда;
128 495 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
7 481 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;

"293 075" деген сандар "346 350" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
білім беру объектілерін салуға және қайта құруға – 48 300 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және салуға – 51 514 мың теңге;
жобалау-сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына – 128 495 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 7 481 мың теңге;

147 600 тысяч тенге – на развитие объектов сельского хозяйства.
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (С. Кулгалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
Х сессии районного маслихата,
секретарь маслихата Б. Сапаров

ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға – 147 600 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Құлғалиев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
Х сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы Б. Сапаров