О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 10 февраля 2017 года № 82-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Индерского районного маслихата"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 24 мая 2017 года № 112-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 июля 2017 года № 3905. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 19 марта 2018 года № 187-VI
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 19.03.2018 № 187-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в Методику утвержденную решением районного маслихата от 10 февраля 2017 года № 82-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Индерского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3803, опубликовано 28 марта 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 4:
после слов "тікелей басшысы" слово "тұлға" исключить;
текст на русском языке оставить без изменения;
2) в пункте 14:
слово "бойынша" заменить словом "жөніндегі";
текст на русском языке оставить без изменения;
3) в пункте 19:
слово "орындау" заменить словом "атқарушылық";
текст на русском языке оставить без изменения;
4) в пункте 26:
формулу дополнить словом "мұнда";
текст на русском языке оставить без изменения;
5) в пункте 30:
после слов "шәкіл бойынша" слово "қойылады" исключить;
текст на русском языке оставить без изменения;
6) в пункте 32:
слово "бойынша" заменить словом "арқылы";
текст на русском языке оставить без изменения;
в тексте на русском языке цифру "28" заменить цифрой "27";
текст на государственном языке оставить без изменения;
после слов "5 балл" дополнить словом "беріледі";
текст на русском языке оставить без изменения;
7) в пункте 33:
слово "мынадай" заменить словом "келесі";
текст на русском языке оставить без изменения;
после слов "шәкіл бойынша" слово "қойылады" исключить;
текст на русском языке оставить без изменения;

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 10 ақпандағы № 82-VI "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 112-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 шілдеде № 3905 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 187-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 19.03.2018 № 187-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес аудандық мәслихат кезектен тыс ХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 10 ақпандағы № 82-VI "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3803 санымен тіркелген, 2017 жылғы 28 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімімен бекітілген Әдістемеге келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 4-тармақта:
"тікелей басшысы" деген сөздерден кейін "тұлға" деген сөз алынып тасталсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
2) 14-тармақта:
"бойынша" деген сөз "жөніндегі" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
3) 19-тармақта:
"орындау" деген сөз "атқарушылық" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
4) 26-тармақта:
формула "мұнда" деген сөзбен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
5) 30-тармақта:
"шәкіл бойынша" деген сөздерден кейін "қойылады" деген сөз алынып тасталсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
6) 32-тармақта:
"бойынша" деген сөз "арқылы" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
орыс тіліндегі мәтінінде "28" деген сан "27" деген санмен ауыстырылсын;
мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
"5-балл" деген сөздерден кейін "беріледі" деген сөзбен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
7) 33-тармақта:
"мынадай" деген сөз "келесі" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
"шәкіл бойынша" деген сөздерден кейін "қойылады" деген сөз алынып тасталсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;

8) в пункте 35:
слово "шығарады" заменить словом "қабылдайды";
текст на русском языке оставить без изменения;
после слова "Комиссия" дополнить словами "тоқсандық және жылдық"; текст на русском языке оставить без изменения.
2. Приложение 4 к Методике изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению, текст на русском языке оставить без изменения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Индерского районного маслихата" (Г. Кабиева).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХІІІ сессии районного маслихата К. Гильманов
Секретарь районного
маслихата Б. Сапаров
Приложение к решению районного маслихата от 24 мая 2017 года № 112-VI
Приложение 4 к решению районного маслихата от 10 февраля 2017 года № 82-VI
Нысан
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
_________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
________________________________________________________________
(бағалау түрі: тоқсандық /жылдық және бағаланатын кезең тоқсан және (немесе) жыл)
Бағалау нәтижелері
р/с
Қызметшілердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Бағалау нәтижелері туралы мәлімет
Бағалау нәтижелері комиссиямен түзетілуі (бар болған жағдайда)
Комиссияның ұсыныстары
1
2
….
Комиссия қорытындысы:
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Тексерген:
Комиссия хатшысы: _______________________ Күні: ___________
(тегі, аты- жөні, қолы)
Комиссия төрағасы: _______________________ Күні: ___________
(тегі, аты- жөні, қолы)
Комиссия мүшесі: ______________________ Күні: ____________
(тегі, аты- жөні, қолы)

8) 35-тармақта:
"шығарады" деген сөз "қабылдайды" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
"Комиссия" деген сөзден кейін "тоқсандық және жылдық" деген сөздермен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Әдістеменің 4-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалып, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Г. Қабиева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХІІІ сессиясының
төрағасы Қ. Гильманов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 24 мамырдағы № 112-VI шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 10 ақпандағы № 82-VI шешіміне 4 қосымша
Нысан
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
____________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
____________________________________________________________________
(бағалау түрі: тоқсандық /жылдық және бағаланатын кезең тоқсан және (немесе) жыл)
Бағалау нәтижелері
р/с
Қызметшілердің тегі, аты, әкесінің аты(болған жағдайда)
Бағалау нәтижелері туралы мәлімет
Бағалау нәтижелері комиссиямен түзетілуі (бар болған жағдайда
Комиссияның ұсыныстары
1.
2.
….
Комиссия қорытындысы:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Тексерген:
Комиссияның хатшысы: ___________________________ Күні: _____________
(тегі, аты- жөні, қолы)
Комиссияның төрағасы: ____________________________ Күні: ____________
(тегі, аты- жөні, қолы)
Комиссияның мүшесі: _____________________________ Күні: _____________
(тегі, аты-жөні, қолы)