Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Индерскому району
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 октября 2017 года № 3962. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 26.03.2021 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Индерскому району.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района от 13 сентября 2016 года № 201 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Индерском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3622, опубликованное 6 октября 2016 года в газете "Дендер").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шамуратова Д.

Индер ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 235 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қазанда № 3962 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 26.03.2021 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 - баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 - бабы 4 - тармағы 8-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 - бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылып отырған Индер ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Индер ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысын бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 201 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 3622 болып тіркелген, 2016 жылы 6 қазанда "Дендер" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Шамұратовқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан
Утвержден постановлением акимата Индерского района от "29" сентября 2017 года № 235
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Индерскому району
Количество воспитанников в учреждениях дошкольного образования
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных образовательных учреждениях в месяц (тенге)
Из Республиканского бюджета
Из Местного бюджета
Детский сад
Расходы на питание одного ребенка в день (не более), тенге
Расходы на питание одного ребенка в месяц (не более), тенге
Ясли
Сад
Ясли
Сад

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан
Индер ауданы әкімдігінің 2017 жылғы " 29 " қыркүйектегі № 235 қаулысымен бекітілген
Индер ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы айына (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде ата-ана төлемақысының мөлшері айына (теңге)
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Балабақша
Күніне бір баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
Айына бір баланың тамағына шығын теңге (көп емес)
Бөбек жай
Бақша
Бөбек жай
Бақша