Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 73-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 139-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қазанда № 3967 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс ХVІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 73-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3747 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"6 756 517" деген сандар "6 770 709" деген сандармен ауыстырылсын;
"882 561" деген сандар "900 561" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 771" деген сандар "24 789" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 848 685" деген сандар "5 842 859" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"6 807 891" деген сандар "6 822 083" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
1-абзацтағы:
"30 632" деген сандар "16 670" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "13 962" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
2-абзацтағы:
"0" деген сан "13 962" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"169 264" деген сандар "175 322" деген сандармен ауыстырылсын;
"38 580" деген сандар "76 728" деген сандармен ауыстырылсын;
"28 453" деген сандар "28 364" деген сандармен ауыстырылсын;
"63 844" деген сандар "62 499" деген сандармен ауыстырылсын;
"599 907" деген сандар "583 348" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 370" деген сандар "7 200" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ауылдық жерге келген жас мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуге – 1 430 мың теңге";
"ауданның коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға – 6 561 мың теңге";
"мемлекеттік мекемелерде энергетикалық аудитті жүргізуге – 9 200 мың теңге";
"жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге - 18 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 73-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 139-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 октября 2017 года № 3967
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2017-2019 годы, районный маслихат на внеочередной ХVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 73-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3747, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 756 517" заменить цифрами "6 770 709";
цифры "882 561" заменить цифрами "900 561";
цифры "22 771" заменить цифрами "24 789";
цифры "5 848 685" заменить цифрами "5 842 859";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 807 891" заменить цифрами "6 822 083";
в подпункте 3) пункта 1:
в абзаце 1:
цифры "30 632" заменить цифрами "16 670";
цифру "0" заменить цифрами "13 962";
в подпункте 6) пункта 1:
в абзаце 2:
цифру "0" заменить цифрами "13 962";
в пункте 11:
цифры "169 264" заменить цифрами "175 322";
цифры "38 580" заменить цифрами "76 728";
цифры "28 453" заменить цифрами "28 364";
цифры "63 844" заменить цифрами "62 499";
цифры "599 907" заменить цифрами "583 348";
цифры "8 370" заменить цифрами "7 200";
дополнить строками следующего содержания:
"1 430 тысяч тенге - на оказание социальной поддержки молодым специалистам прибывшим в сельскую местность";
"6 561 тысяч тенге - на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района";
"9 200 тысяч тенге - на проведение энергетического аудита в государственных учреждениях";
"18 тысяч тенге - на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета";

"жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеуге - 13 962 мың теңге";
12-тармақта:
"49 300" деген сандар "47 469" деген сандармен ауыстырылсын;
"51 514" деген сандар "34 660" деген сандармен ауыстырылсын;
"128 495" деген сандар "100 913" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 481" деген сандар "5 688" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С.Құлғалиев) жүктелсін.

"13 962 тыс тенге – на погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом";
в пункте 12:
цифры "49 300" заменить цифрами "47 469";
цифры "51 514" заменить цифрами "34 660";
цифры "128 495" заменить цифрами "100 913";
цифры "7 481" заменить цифрами "5 688".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (С. Кулгалиев).