О внесении изменении и дополнении в решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 80-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2017 года № 118-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 июля 2017 года № 3923
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение ІX сессии районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 80-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3746, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 80-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 118-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 3923 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы ІХ сессиясының № 80-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3746 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры "4 419 080" заменить цифрами "5 009 754";
цифры "2 329 622" заменить цифрами "2 784 785".
в подпункте 2):
цифры "4 569 229" заменить цифрами "5 159 903".
Приложения №1, №4, №5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2, № 3 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).

"4 419 080" сандары "5 009 754" сандарымен ауыстырылсын;
"2 329 622" сандары "2 784 785 " сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"4 569 229" сандары "5 159 903" сандарымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің №1, №4, №5 қосымшалары осы шешімнің №1, №2, №3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.