О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 80-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2017 года № 138-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 декабря 2017 года № 4012
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІX сессии районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 80-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3746, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 026 211" заменить цифрами "4 768 423";
цифры "3 257 063" заменить цифрами "3 090 171".
в подпункте 2):
цифры "5 176 360" заменить цифрами "4 918 572".
в подпункте 6):

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 80-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 138-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 желтоқсанда № 4012 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы ІХ сессиясының № 80-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3746 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 026 211" сандары "4 768 423" сандарымен ауыстырылсын;
"3 257 063" сандары "3 090 171 " сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"5 176 360" сандары "4 918 572" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:

цифры "13 614" заменить цифрами "16 378".
2. Приложения №1, №4, №5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям №1, №2, №3 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
ХХ сессии районного маслихата
А. Кабдолов
Секретарь районного маслихата К. Исмагулов
Приложение № 1
к решению районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 138-VI
Приложение № 1
к решению районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 80-VI
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"13 614" сандары "16 378" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің №1, №4, №5 қосымшалары осы шешімнің №1, №2, №3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХ сессиясының төрағасы
А. Қабдолов
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
аудандық мәслихаттың №138-VI
шешіміне № 1 қосымша
2016 жылғы 13 желтоксандағы
аудандық мәслихаттың № 80-VI
шешіміне № 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І.Кірістер