О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2018-2020 годы
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 27 декабря 2017 года № 147-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 января 2018 года № 4043.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Макат на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 481 204 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 786 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 451 739 тысяч тенге;
2) затраты – 481 204 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Макатского районного маслихата Атырауской области от 03.04.2018 № 166-VI; от 28.09.2018 № 207-VI; от 07.12.2018 № 224-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Доссор на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 329 970 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 709 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 968 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 313 293 тысяч тенге;
2) затраты – 329 970 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;

2018-2020 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 147-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 4043 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018–2020 жылдарға арналған Мақат кенттінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2018 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 481 204 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 786 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 451 739 мың теңге.
2) шығындар – 481 204 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 03.04.2018 № 166-VI; 28.09.2018 № 207-VI; 07.12.2018 № 224-VI шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018–2020 жылдарға арналған Доссор кенттінің бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2018 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 329 970 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 709 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 968 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 313 293 мың теңге;
2) шығындар – 329 970 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;

Поселок Мақат – 214 253 тысяч тенге;
Поселок Доссор – 58 390 тысяч тенге.
4. Установить на 2018 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Мақат кенті – 214 253 мың теңге;
Доссор кенті – 58 390 мың теңге.
4. 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, финансов, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
ХХІ сессии районного маслихата
А. Кабдолов
Секретарь районного маслихата К. Исмагулов
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 27 декабря 2017 года №147-VI
Бюджет поселка Макат на 2018 год

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.
6. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХІ сессиясының төрағасы
А. Қабдолов
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов
2017 жылғы 27 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 147-VI шешіміне № 1 қосымша
2018 жылға арналған Макат кентінің бюджеті