О присвоении наименовании улицам
Решение акима Асанского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 17 мая 2017 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 июня 2017 года № 3893
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года, аким Асанского сельского округа РЕШИЛ:
1.Присвоить следующие наименования улицам в селах Асан и Уштаган согласно приложению.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Г. Кабдражитова
Приложение к решению акима Асанского сельского округа от "17" мая 2017 года 05
1. Список наименовании улиц в селе Асан:
1) улице № 1 - имя "Тұрар Рысқұлов";
2) улице № 2 - наименование "Жиделі";
3) улице № 3 - наименование "Болашақ".
2. Список наименовании улиц в селе Уштаган
1) улице № 1 - имя "Дәулеткерей";
2) улице № 2 - имя "Қайрат Рыскұлбеков";
3) улице № 3 - наименование "Жастар";
4) улице № 4 - наименование "Нарын".

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Асан ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 05 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 3893 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қорытындысы негізінде, Асан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Асан және Үштаған ауылдарындағы көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Г. Кабдражитова
Асан ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "17" мамырдағы 05 шешіміне қосымша
1. Асан ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге – "Тұрар Рысқұлов" есімі;
2) № 2 көшеге – "Жиделі" атауы;
3) № 3 көшеге – "Болашақ" атауы.
2. Үштаған ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге – "Дәулеткерей" есімі;
2) № 2 көшеге – "Қайрат Рысқұлбеков" есімі;
3) № 3 көшеге – "Жастар" атауы;
4) № 4 көшеге – "Нарын" атауы.