О присвоении наименовании улицам
Решение акима Коптогайского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 24 мая 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 мая 2017 года № 3867
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года аким Коптогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым улицам сел Коптогай и Балыкшы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа С. Муратов
Приложение к решению акима Коптогайского сельского округа от "24" мая 2017 года № 11
1. Список наименовании улиц в селе Коптогай:
1) Улице № 1 – имя "Әбу Сәрсенбаев".
2) улице № 2 - имя "Шайхы Әбішев".
4) улице № 3 - имя "Сапура Елеусинова".
5) улице № 4 – имя "Жұмажан Мәмбеталиев".
2. Список наименовании улиц в селе Балыкшы:
улице № 1 – наименование "Сәулет".

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 11 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 мамырда № 3867 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37- бабына сәйкес және Атырау областық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қортындысы негізінде Көптоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көптоғай және Балықшы ауылдарындағы көшелерге косымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн откен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі С. Муратов
Көптоғай аулдық округі әкімінің 2017 жылғы "24" мамырдағы № 11 шешіміне қосымша
1. Көптоғай ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге – "Әбу Сәрсенбаев" есімі;
2) № 2 көшеге – "Шайхы Әбішев" есімі;
3) № 3 көшеге – "Сапура Елеусинова" есімі;
4) № 4 көшеге - "Жұмажан Мәмбеталиев" есімі;
2. Балыкшы ауылындағы көше атауының тізімі:
№ 1 көшеге – "Сәулет" атауы.