Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и районными (городов областного значения) бюджетами на 2017-2019 годы
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 марта 2017 года № 11/110-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 апреля 2017 года № 4036. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок в редакции – решения Туркестанского областного маслихата от 27.07.2018 № 28/311-VI (вводится в действие с 01.01.2017 и действует до 31.12.2019).
Сноска. По всему тексту слова "в бюджеты районов (городов областного значения)", бюджетов районов (городов областного значения), бюджетах районов (городов областного значения) заменены словами "районным (городов областного значения) бюджетам", "районных (городов областного значения) бюджетов", "районных (городов областного значения) бюджетах" - решения Туркестанского областного маслихата от 27.07.2018 № 28/311-VI (вводится в действие с 01.01.2017 и действует до 31.12.2019).
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам:
на 2017 год в сумме 201 318 555 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек                              7 979 248 тысяч тенге;
Казыгуртскому району                        12 695 342 тысячи тенге;
Мактааральскому району                        28 693 862 тысячи тенге;
Ордабасынскому району                        10 893 784 тысячи тенге;
Отырарскому району                        7 580 182 тысячи тенге;
Сайрамскому району                        17 128 606 тысяч тенге;
Сарыагашскому району                        27 895 515 тысяч тенге;
Сузакскому району                              4 930 971 тысяча тенге;
Толебийскому району                        10 131 387 тысяч тенге;
Тюлькубасскому району                        8 182 538 тысяч тенге;
Шардаринскому району                        8 433 704 тысячи тенге;
городу Арысь                              7 504 855 тысяч тенге;
городу Кентау                              6 571 001 тысяча тенге;
городу Туркестан                              23 696 441 тысяча тенге;

Облыстық бюджет және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттердің арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/110-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 13 сәуірде № 4036 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Түркiстан облыстық мәслихатының 27.07.2018 № 28/311-VI (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және 31.12.2019 дейін қолданылады) шешімімен.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне", "аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің", "аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттердің", "аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінде" деген сөздер тиісінше "аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне", "аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінің", "аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттердің", "аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінде" деген сөздермен ауыстырылды - Түркiстан облыстық мәслихатының 27.07.2018 № 28/311-VI (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және 31.12.2019 дейін қолданылады) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 45-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар:
2017 жылға 201 318 555 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Бәйдібек ауданына                        7 979 248 мың теңге;
Қазығұрт ауданына                        12 695 342 мың теңге;
Мақтарал ауданына                        28 693 862 мың теңге;
Ордабасы ауданына                        10 893 784 мың теңге;
Отырар ауданына                        7 580 182 мың теңге;
Сайрам ауданына                        17 128 606 мың теңге;
Сарыағаш ауданына                        27 895 515 мың теңге;
Созақ ауданына                        4 930 971 мың теңге;
Төлеби ауданына                        10 131 387 мың теңге;
Түлкібас ауданына                        8 182 538 мың теңге;
Шардара ауданына                        8 433 704 мың теңге;
Арыс қаласына                        7 504 855 мың теңге;
Кентау қаласына                        6 571 001 мың теңге;
Түркістан қаласына                        23 696 441 мың теңге;

городу Шымкент                              19 001 119 тысяч тенге;
на 2018 год в сумме 207 803 121 тысячи тенге, в том числе:
району Байдибек                              8 507 193 тысячи тенге;
Казыгуртскому району                        13 540 493 тысячи тенге;
Мактааральскому району                        30 892 508 тысяч тенге;
Ордабасынскому району                        11 787 430 тысяч тенге;
Отырарскому району                        8 105 013 тысяч тенге;
Сайрамскому району                        18 614 684 тысячи тенге;
Сарыагашскому району                        30 099 007 тысяч тенге;
Сузакскому району                              5 387 899 тысяч тенге;
Толебийскому району                        10 988 126 тысяч тенге;
Тюлькубасскому району                        8 755 756 тысяч тенге;
Шардаринскому району                        9 046 263 тысячи тенге;
городу Арысь                              8 232 191 тысяча тенге;
городу Кентау                              7 250 698 тысяч тенге;
городу Туркестан                              25 687 087 тысяч тенге;
городу Шымкент                              10 908 773 тысячи тенге;
на 2019 год в сумме 205 440 813 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек                              8 778 437 тысяч тенге;
Казыгуртскому району                        13 981 748 тысяч тенге;
Мактааральскому району                        32 146 438 тысяч тенге;
Ордабасынскому району                        12 445 885 тысяч тенге;
Отырарскому району                        8 350 746 тысяч тенге;
Сайрамскому району                        19 639 888 тысяч тенге;
Сарыагашскому району                        31 507 073 тысячи тенге;
Сузакскому району                              5 505 612 тысяч тенге;
Толебийскому району                        11 527 826 тысяч тенге;
Тюлькубасскому району                        9 099 949 тысяч тенге;
Шардаринскому району                        9 177 706 тысяч тенге;
городу Арысь                              8 621 869 тысяч тенге;
городу Кентау                              7 578 105 тысяч тенге;
городу Туркестан                              27 079 531 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными – решением Туркестанского областного маслихата от 27.07.2018 № 28/311-VI (вводится в действие с 01.01.2017 и действует до 31.12.2019).
2. Учесть в расходах районных (городов областного значения) бюджетов минимальные объемы бюджетных средств по направлению, указанному в приложении 1 к настоящему решению.
3. Учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера в базу расходов районных (городов областного значения) бюджетов дополнительно включены мероприятия согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.

Шымкент қаласына                        19 001 119 мың теңге;
2018 жылға 207 803 121 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Бәйдібек ауданына                        8 507 193 мың теңге;
Қазығұрт ауданына                        13 540 493 мың теңге;
Мақтарал ауданына                        30 892 508 мың теңге;
Ордабасы ауданына                        11 787 430 мың теңге;
Отырар ауданына                        8 105 013 мың теңге;
Сайрам ауданына                        18 614 684 мың теңге;
Сарыағаш ауданына                        30 099 007 мың теңге;
Созақ ауданына                        5 387 899 мың теңге;
Төлеби ауданына                        10 988 126 мың теңге;
Түлкібас ауданына                        8 755 756 мың теңге;
Шардара ауданына                        9 046 263 мың теңге;
Арыс қаласына                        8 232 191 мың теңге;
Кентау қаласына                        7 250 698 мың теңге;
Түркістан қаласына                        25 687 087 мың теңге;
Шымкент қаласына                        10 908 773 мың теңге;
2019 жылға 205 440 813 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Бәйдібек ауданына                        8 778 437 мың теңге;
Қазығұрт ауданына                        13 981 748 мың теңге;
Мақтарал ауданына                        32 146 438 мың теңге;
Ордабасы ауданына                        12 445 885 мың теңге;
Отырар ауданына                        8 350 746 мың теңге;
Сайрам ауданына                        19 639 888 мың теңге;
Сарыағаш ауданына                        31 507 073 мың теңге;
Созақ ауданына                        5 505 612 мың теңге;
Төлеби ауданына                        11 527 826 мың теңге;
Түлкібас ауданына                        9 099 949 мың теңге;
Шардара ауданына                        9 177 706 мың теңге;
Арыс қаласына                        8 621 869 мың теңге;
Кентау қаласына                        7 578 105 мың теңге;
Түркістан қаласына                        27 079 531 мың теңге сомасында белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізіліді - Түркiстан облыстық мәслихатының 27.07.2018 № 28/311-VI (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және 31.12.2019 дейін қолданылады) шешімімен.
2. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінің шығыстарында осы шешімнің 1-қосымшасында көрсетілген бағыт бойынша бюджет қаражатының ең төменгі көлемі ескерілсін.
3. Жалпы сипаттағы трансферттер көлемін анықтау кезінде аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінің шығыстар базасына осы шешімнің 2, 3-қосымшаларына сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.

4. Установить, что объемы расходов, учтенные при расчете трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих районных (городов областного значения) бюджетах в объемах не ниже установленных приложениями 2, 3 к настоящему решению.
5. Отменить решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) на 2017-2019 годы".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и действует до 31 декабря 2019 года.
Председатель сессии
областного маслихата С. Куашбай
Секретарь областного
маслихата К. Балабиев
Приложение 1 к решению
Южно-Казахстанского
областного маслихата

4. Жалпы сипаттағы трансферттер көлемін есептеу кезінде ескерілген шығыстар көлемі тиісті аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінде осы шешімнің 2, 3-қосымшаларында белгіленген көлемнен төмен емес көлемде көзделуге тиіс деп белгіленсін.
5. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI "Облыстық бюджет және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінің арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" шешімі жойылсын.
6. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Қуашбай
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Балабиев
Оңтүстік Қазақстан облыстық