О признании утратившим силу постановления акимата города Арыс от 15 декабря 2016 года за № 370 "Об определении специально отведенных мест для выездной торговли на территории города Арыс"
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29 мая 2017 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 июня 2017 года № 4115
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Арыс от 15 декабря 2016 года № 370 "Об определении специально отведенных мест для выездной торговли на территории города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3949, опубликовано 10 января 2017 года в газете "Арыс ақиқаты").
2. Государственному учреждению "Аппарат акима" города Арыс в порядке, установленном законодательными актами Републики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Арыс, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Арыс.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города С.Дарибай.
Аким города М.Кадырбек

Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 370 "Арыс қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындарды белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 250 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 маусымда № 4115 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 37 бабының 8-тармағына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 370 "Арыс қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3949 тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтарда "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Арыс қаласы "Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Арыс қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуін;
2) осы қаулыны Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Дәрібайға жүктелсін.
Қала әкімі М.Қадырбек