О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 59 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2017 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 октября 2017 года № 4225. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 59 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3934, опубликовано 7 января 2017 года в газете "Кентау" и 7 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2017-2019 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 500 912 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 975 899 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30 093 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 660 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 474 260 тысяч тенге;
2) затраты – 10 581 211 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 996 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 404 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -82 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 82 295 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 3 404 тысяч тенге;
погашение займов – 1 408 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 80 299 тысяч тенге.".
Приложение 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.

Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 59 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 94 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 4 қазанда № 4225 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 59 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3934 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 7 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2017 жылғы 7 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1 және 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 10 500 912 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 975 899 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 093 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 660 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 474 260 мың теңге;
2) шығындар – 10 581 211 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 996 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 404 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -82 295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 82 295 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 404 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 408 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 80 299 теңге.".
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

11 257
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 257
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
429 203
002
Программа занятости
184 805
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 499
006
Оказание жилищной помощи
13 767
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 476
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 002
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 086
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
109 587
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28 981
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 468
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 468
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44 452
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 452
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 383
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 705
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 364
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 956 106
1
Жилищное хозяйство
383 759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 280
006
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
9 680
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 600
467
Отдел строительства района (города областного значения)
357 772
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
324 855
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

11 257
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 257
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
429 203
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
184 805
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 499
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 767
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 476
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 002
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 086
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
109 587
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28 981
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 468
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 468
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44 452
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 452
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 383
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 705
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 364
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 956 106
1
Тұрғын үй шаруашылығы
383 759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 280
006
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналысқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
9 680
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 600
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
357 772
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
324 855
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру