О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26 декабря 2017 года № 25/136-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 января 2018 года № 4367. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 23/125-VI "Об городском бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4338, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2018 год согласно приложению 1 соответственно, в следующих объемах:
1) доходы – 169 144 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 918 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 164 116 тысяч тенге;
2) затраты – 169 144 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 21.09.2018 № 38/191-VI (вводится в действие с 1 января 2018).
2. Утвердить бюджет сельского округа Карашык на 2018 год согласно приложению 2 соответственно, в следующих объемах:
1) доходы – 66 045 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 551 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 61 434 тысяч тенге;
2) затраты – 66 045 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 21.09.2018 № 38/191-VI (вводится в действие с 1 января 2018).

2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/136-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 4367 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Түркістан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 23/125-VI "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4338 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жүйнек ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 169 144 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 918 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 110 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 164 116 мың теңге;
2) шығындар – 169 144 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 21.09.2018 № 38/191-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қарашық ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 66 045 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 551 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 60 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 61 434 мың теңге;
2) шығындар – 66 045 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 21.09.2018 № 38/191-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

12. Утвердить бюджет сельского округа Жибек Жолы на 2018 год согласно приложению 12 соответственно, в следующих объемах:
1) доходы – 38 837 тысяч тенге:
налоговые поступления – 642 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 38 119 тысяч тенге;
2) затраты – 38 837 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 21.09.2018 № 38/191-VI (вводится в действие с 1 января 2018).
13. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
14. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Туркестан;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского городского маслихата после его официального опубликования.

12. Жібек Жолы ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті 12-қосымшаға сәйкес, мынадай көлземде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 38 837 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 642 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 76 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 38 119 мың теңге;
2) шығындар – 38 837 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 21.09.2018 № 38/191-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
14. "Түркістан қалалық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түркістан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қалалық маслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата М. Дуйсебеков
Секретарь городского
маслихата Г. Сарсенбаев
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 26 декабря
2017 года № 25/136-VІ
Бюджет сельского округа Жуйнек на 2018 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 21.09.2018 № 38/191-VI (вводится в действие с 1 января 2018).
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс

15. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Дуйсебеков
Қалалық мәслихат
хатшысы Ғ.Сарсенбаев
Түркістан қалалық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 25/136-VI шешіміне 1 қосымша
Жүйнек ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 21.09.2018 № 38/191-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
мың теңге

5. Дефицит бюджета
0
6. Финансирование дефицита бюджета
0
Поступления займов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа Наименование
Администратор бюджетных программ
Программа
тысяч тенге
Погашение займов
0
16
Погашение займов
0
1
Погашение займов
0
Категория
Класс Наименование
тысяч тенге
Подкласс
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
1
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 8 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 26 декабря
2017 года № 25/136-VІ
Бюджет сельского округа Орангай на 2019 год
Сноска. Приложение 8 утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 21.09.2018 № 38/191-VI (вводится в действие с 1 января 2018).
Приложение 9 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 26 декабря
2017 года № 25/136-VІ
Бюджет сельского округа Орангай на 2020 год
Сноска. Приложение 9 утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 21.09.2018 № 38/191-VI (вводится в действие с 1 января 2018).
Приложение 10 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 26 декабря
2017 года № 25/136-VІ
Бюджет сельского округа Иассы на 2018 год
Сноска. Приложение 10 – в редакции решения Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 21.09.2018 № 38/191-VI (вводится в действие с 1 января 2018).
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Кіші функция Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
мың теңге
Қарыздарды өтеу
0
16
Қарыздарды өтеу
0
1
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
мың теңге
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Түркістан қалалық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 25/136-VI шешіміне 8 қосымша
Ораңғай ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджет
Ескерту. 8-қосымшаның күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 21.09.2018 № 38/191VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Түркістан қалалық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 25/136-VI шешіміне 9 қосымша
Ораңғай ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджет
Ескерту. 9-қосымшаның күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 21.09.2018 № 38/191VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Түркістан қалалық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 25/136-VI шешіміне 10 қосымша
Иассы ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджет
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 21.09.2018 № 38/191-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
мың теңге