О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 24/139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 января 2018 года № 4394. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Байдибекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23/128 "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4369, Бәйдібекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2018 - 2020 годы согласно приложении 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 412 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 955 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 152 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 57 305 тысяч тенге;
2) затраты – 60 412 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2018 -2020 годы согласно приложении 1 соответственно, в том числе на 2018 года следующих объемах:
1) доходы – 60 092 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 635 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 152 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 57 305 тысяч тенге;
2) затраты – 60 092 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 10.12.2018 № 34/208 (вводится в действие с 01.01.2018)

2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/139 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 4394 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Бәйдібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/128 "2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4369 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60 412 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 955 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 152 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 57 305 мың теңге;
2) шығындар – 60 412 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. Ағыбет ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60 092 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 635 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 152 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 57 305 мың теңге;
2) шығындар – 60 092 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 10.12.2018 № 34/208 шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).

5) дефицит (профицит) бюджета – 0:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
14. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Борлысай в сумме 16 149 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2018-2020 годы согласно приложении 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 423 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 875 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 348 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 59 257 тысяч тенге;
2) затраты – 63 480 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
16. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жамбыл в сумме 59 257 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2018 - 2020 годы согласно приложении 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 813 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 122 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 41 978 тысяч тенге;
2) затраты – 45 813 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
18. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Коктерек в сумме 41 978 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет сельского округа Мынбулак на 2018 - 2020 годы согласно приложении 2 соответственно, в том числе на 2018 года следующих объемах:
1) доходы – 91379 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4963 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 86265 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
14. 2018 жылы аудандық бюджеттен Борлысай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 16 149 мың теңге болып белгіленсін.
15. Жамбыл ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 19 423 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 173 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 101 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 59 257 мың теңге;
2) шығындар – 19 423 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
16. 2018 жылы аудандық бюджеттен Жамбыл ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 59 257 мың теңге болып белгіленсін.
17. Көктерек ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 45 813 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 713 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 122 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 41 978 мың теңге;
2) шығындар – 45 813 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
18. 2018 жылы аудандық бюджеттен Көктерек ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 41 978 мың теңге болып белгіленсін.
19. Мыңбұлақ ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 91379 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4963 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 151 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 86265 мың теңге;

2) затраты –91379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2018 № 32/194 (вводится в действие с 01.01.2018).
20. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Мынбулак в сумме 82 090 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет сельского округа Шаян на 2018 - 2020 годы согласно приложении 3 соответственно, в том числе на 2018 года следующих объемах:
1) доходы – 229 837 тысяч тенге:
налоговые поступления –23115 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 353 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 206 369 тысяч тенге;
2) затраты –229837 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2018 № 32/194 (вводится в действие с 01.01.2018).
22. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шаян в сумме 206 369 тысяч тенге.
23. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
24. Государственному учреждению "Аппарат Байдибекского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

2) шығындар – 91379 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 08.10.2018 № 32/194 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешiмiмен.
20. 2018 жылы аудандық бюджеттен Мыңбұлақ ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 82 090 мың теңге болып белгіленсін.
21. Шаян ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 229837 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 23115 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 353 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 206369 мың теңге;
2) шығындар – 229 837 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 08.10.2018 № 32/194 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешiмiмен.
22. 2018 жылы аудандық бюджеттен Шаян ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 206 369 мың теңге болып белгіленсін.
23. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелері белгіленсін.
24. "Бәйдібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;

1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасинского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.
25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Пайызханов
Секретарь районного маслихата М. Нахипбеков
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 27 декабря
2017 года № 24/139
Бюджет села Агыбет на 2018 год

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бәйдібек аудандық мәслихаттың интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
25. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Пайызханов
Аудандық мәслихат хатшысы М.Нахипбеков
Бәйдібек аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
27 желтоқсандағы № 24/139
шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті