О внесении изменений и дополнений в решение Казыгуртского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12/61-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 октября 2017 года № 20/120-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 октября 2017 года № 4247. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12/61-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3950, опубликовано 13 января 2017 года в газете "Казыгурт тынысы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2017 года) следующие изменений и дополнений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 922 510 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 429 797 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 054 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 429 109 тысяч тенге;
2) затраты – 19 010 439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 134 248 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 153 157 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 909 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 440 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 440 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -229 617 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229 617 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 153 157 тысяч тенге;
погашение займов – 19 158 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 95 618 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 4, 5 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Тургараев
Секретарь районного
маслихата У. Копеев
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/61-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 20/120-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 31 қазанда № 4247 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/61-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3950 тіркелген, 2017 жылы 13 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2017 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 18 922 510 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 429 797 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 27 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 054 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 17 429 109 мың теңге;
2) шығындар – 19 010 439 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 134 248 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 153 157 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 909 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7 440 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7 440 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -229 617 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229 617 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 153 157 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 158 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 95 618 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 2 ,4, 5 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Тургараев
Аудандық мәслихат
хатшысы У.Копеев
Қазығұрт аудандық мәслихатының