О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 10-68-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 17 апреля 2017 года № 13-106-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 апреля 2017 года № 4061. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года за № 11/109-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4007, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1 Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 10-68-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации норматвиных правовых актов за № 3938, опубликовано 27 января 2017 года в газете "Мақтаарал") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих обьемах:
1) доходы – 38 915 052 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 118 858 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 37 543 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 748 651 тысяч тенге;
2) затраты – 39 118 959 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 307 097 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 408 420 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 101 323 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 511 004 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 511 004 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 408 420 тысяч тенге;
погашение займов – 100 672 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 203 256 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Мақтарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-68-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 13-106-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 20 сәуірде № 4061 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/109-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-V "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4007 тіркелген шешіміне сәйкес, Мақтарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-68-V "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3938 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 27 қаңтарда "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мақтарал ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін.
1) кiрiстер – 38 915 052 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 118 858 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 37 543 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 36 748 651 мың теңге;
2) шығындар – 39 118 959 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 307 097 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 408 420 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 101 323 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 511 004 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 511 004 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 408 420 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 100 672 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 203 256 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

18 745
006
Оказание жилищной помощи
19 800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54 611
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 637
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
201 459
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
262 958
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65 367
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
93 518
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93 518
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 561
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 390
021
Капитальные расходы государственного органа
6 678
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 889
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 303 826
1
Жилищное хозяйство
128 423
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 361
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
6 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
28 361
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
94 062
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
94 062
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
0
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство
684 088
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

18 745
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54 611
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 637
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
201 459
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
262 958
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65 367
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
93 518
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93 518
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 561
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 390
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 678
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 889
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 303 826
1
Тұрғын үй шаруашылығы
128 423
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 361
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
6 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
28 361
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
94 062
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
94 062
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0
2
Коммуналдық шаруашылық
684 088
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі