О внесении изменений и дополнений в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 18 апреля 2017 года № 12/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 апреля 2017 года № 4060. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 11/109-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4007, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированого в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3932, опубликовано 21 января 2017 года в газете "Ордабасы оттары") следующие изменений и дополнений:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 892 208 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 079 794 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 960 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27 227 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 769 227 тысяч тенге;
2) затраты – 17 090 702 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 529 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 087 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 558 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 251 023 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251 023 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 85 087 тысяч тенге;
погашение займов – 32 558 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 198 494 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 12/1 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 20 сәуірде № 4060 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/109-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4007 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3932 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар еңгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ордабасы ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 892 208 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 079 794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 960 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 227 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 769 227 мың теңге;
2) шығындар – 17 090 702 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 529 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 85 087 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 558 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 251 023 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 251 023 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 85 087 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 558 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 198 494 мың тенге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.