О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/40-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 сентября 2017 года № 18/86-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 сентября 2017 года № 4212. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/40-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3936, опубликовано 30 декабря 2016 года в газете "Отырар алқабы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 516 119 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 033 959 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 637 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 588 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 461 935 тысяч тенге;
2) затраты – 9 691 737 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 288 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34 035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -202 906 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 202 906 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 34 035 тысяч тенге;
погашение займов – 6 747 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 175 618 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Отрарского районного
маслихата С. Кішібай
Секретарь Отрарского
районного маслихата М. Манапов
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 15 сентября
2017 года № 18/86-VI
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 22 декабря
2016 года № 8/40-VI
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

Отырар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/40-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 18/86-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 21 қыркүйекте № 4212 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/40-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3936 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсандағы "Отырар алқабы" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 516 119 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 033 959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 637 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 588 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 461 935 мың теңге;
2) шығындар – 9 691 737 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 288 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34 035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -202 906 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 202 906 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 34 035 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 747 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 175 618 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Кішібай
Отырар аудандық
мәслихатының хатшысы М.Манапов
Отырар аудандық мәслихатының
15 қыркүйек 2017 жылғы
№ 18/86-VI шешіміне 1 қосымша
Отырар аудандық мәслихатының
22 желтоқсан 2016 жылғы
№ 8/40 - VI шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
А т а у ы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы