О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 сентября 2017 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 октября 2017 года № 4224. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3940, опубликовано 11 января 2017 года в газете "Созақ үні" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2017 года) следующие изменения:
пункты 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 6 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 173 662 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 311 986 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 429 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -47 534 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 799 713 тысяч тенге;
2) затраты – 12 333 941 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 23 596 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34 035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -10 439 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -183 875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 183 875 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов -34 035 тысяч тенге;
погашение займов -9 071 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 158 911 тысяч тенге.".
Приложении 1, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложением 1, 6 настоящему решению.

Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 102 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 3 қазанда № 4224 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3940 тіркелген, 2017 жылдың 11 қаңтардағы "Созақ үні" газетінде және 2017 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 6 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 12 173 662 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 311 986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 14 429 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 47 534 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 799 713 мың теңге;
2) шығындар - 12 333 941 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -23 596 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34 035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 439 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 183 875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 183 875 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 34 035 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 071 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 158 911 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.