Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Толебийском районе на 2017-2018 годы
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 21/112-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 января 2018 года № 4398
В соответствии с подпунктом 15) пункт 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О Местном управлении и самоуправлении" от 23 января 2001 года и подпунктом 1) статьи 8 Закон Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый План по управлению пастбищами и их использованию в Толебийском районе на 2017-2018 годы.
2. Государственному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законадательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настаящего решения в территорияльном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Толебийского района;
4) размешение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М.Ермаханбетова
Секретарь сессии районного маслихата Н.Койбагаров
Утвержден решением
Толебийского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 21/112-VI
План по управлению пастбищами и их использованию в Толебийском районе на 2017-2018 годы
Настоящий План по управлению пастбищами и их использованию по Толебийскому району на 2017-2018 годы (далее – План) разработан в соответствии с Законами Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 173 "Об утверждении Правил рационального использования пастбищ" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2017 года № 15090), приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 3-3/332 "Об утверждении предельно допустимой нормы нагрузки на общую площадь пастбищ" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 мая 2015 года № 11064).
План принимается в целях рационального использования пастбищ, устойчивого обеспечения потребности в кормах и предотвращения процессов деградации пастбищ.
План содержит:

Төлеби ауданының жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2017-2018 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/112-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 4398 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңының 8 бабының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихатШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырыған Төлеби ауданының жайылымдары басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2017-2018 жылдарға арналған жоспары бекітілсін.
2. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелгенкүнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Төлеби ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Ермаханбетова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
21/112-VI шешімімен бекітілген
Төлеби ауданының жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2017-2018 жылдарға арналған жоспары
Осы Төлеби ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар (бұдан әрі - Жоспар) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 173 "Жайылымдарды ұтымды пайдалану қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 28 сәуір 2017 жылы №15090 тіркелген), Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 3-3/332 "Жайылымдардың жалпы алаңына түсетін жүктеменің шекті рұқсат етілетін нормасын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 15 мамыр 2015 жылы № 11064 тіркелген) бұйрығына сәйкес әзірленді.
Жоспар жайылымдарды ұтымды пайдалану, жемшөпке қажеттілікті тұрақты қамтамасыз ету және жайылымдардың тозу процестерін болғызбау мақсатында қабылданады.
Жоспар мазмұны:

1) схему (карту) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов;
2) приемлемые схемы пастбище оборотов;
3) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры;
4) схему доступа пастбище пользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды;
5) схему перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, к которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища;
6) схему размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными в сельском округе;
7) календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных;
8) иные требования, необходимые для рационального использования пастбищ на соответствующей административно-территориальной единице.
План принят с учетом сведений о состоянии геоботанического обследования пастбищ, сведений о ветеринарно-санитарных объектах, данных о численности поголовья сельскохозяйственных животных с указанием их владельцев-пастбище пользователей, физических и (или) юридических лиц, данных о количестве гуртов, отар, табунов, сформированных по видам и половозрастным группам сельскохозяйственных животных, сведений о формировании поголовья сельскохозяйственных животных для выпаса на отгонных пастбищах, особенностей выпаса сельскохозяйственных животных на культурных и аридных пастбищах, сведений о сервитутах для прогона скота, иных данных, предоставленных государственными органами, физическими и (или) юридическими лицами.
Общая площадь Толебийского района составляет 306380 гектаров. Совокупность всех сельскохозяйственных угодий 158982 гектар, в том числе пашни 64592 гектар, в том числе 10530 гектар орошаемой пашни, 2271 гектар многолетних насаждений, 1187 гектар сенокосных угодий, пастбищные 29746 гектар.
По категории земли
Земли используемые в сельскохозяйственных целях 97796 гектар.
Земли населенных пунктов 56584 гектар.
Земли не исползуемые в целях промышленности, транспорта, связи, обороны, сельского хозяйсвта 3845 гектар.
Земли особо охраняемых природных территорий 146997 гектар.
Земли водного фонда 197 гектар.
4982 гектаров земли Толебийского района в эксплуатации Казыгуртского района.

1) құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы);
2) жайылым айналымдарының қолайлы схемалары;
3) жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы;
4) жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы;
5) жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін, жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы;
6) ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы;
7) ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі;
8) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлікте жайылымдарды ұтымды пайдалану үшін қажетті өзге де талаптарды қамтуға тиіс.
Жоспар жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қараудың жай-күйі туралы мәліметтер, ветеринариялық-санитариялық мекемелер туралы деректер, иелерін-жайылым пайдаланушыларды, жеке және (немесе) заңды тұлғаларды көрсете отырып, ауыл шаруашылығы жануарлары мал басының саны туралы деректер, ауыл шаруашылығы жануарларының түрлері мен жыныстық жас топтары бойынша қалыптастырылған үйірлердің, отарлардың, табындардың саны туралы деректер, шалғайдағы жайылымдарда жаю үшін ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын қалыптастыру туралы мәліметтер, екпе және аридтік жайылымдарда ауыл шаруашылығы жануарларын жаю ерекшеліктері, малды айдап өтуге арналған сервитуттар туралы мәліметтер, мемлекеттік органдар, жеке және (немесе) заңды тұлғалар берген өзге де деректер ескеріле отырып қабылданды.
Төлеби ауданның жалпы жер көлемі 306 380 гектарды құрайды. Барлық ауылшаруашылығы алқаптарының жиынтығы 158982 гектар оның ішінде егістік жерлер 64592 гектар, оның ішінде суармалы егістік 10530 гектар, көп жылдық екпе ағаштары 2271 гектар, шабындық жерлер 1187 гектар, жайылымдық 29746 гектар.
Жер санаттары бойынша:
ауылшаруашылық мақсаттары бойынша пайдаланатын жерлері 97796 гектар;
елді мекендердің жерлері 56584 гектар;
өнеркәсіп, көлік байланыс, қорғаныс және ауыл шаруашылық емес басқа мақсаттарда пайдаланатын жерлер 3845 гектар;
ерекше қорғаудағы табиғи аумақтардың жерлері 146997 гектар;
су қорының жерлері 197 гектар;
Төлеби ауданының 4982 гектар жерін Қазығұрт ауданы пайдалануда.

По административно-территориальному делению в Толебийском районе имеются 1 город и 12 сельских округов, 55 сельских населенных пункта.
Содержание:
1. Природа
2. Климат
3. Гидрография
4. Сельское хозяйство
Природа:
Природный заповедник Аксу-Жабаглы расположен на северо-западных склонах Таласского Алатау и Угамских гор. Заповедник является особо охраняемой территорией. Его общая площадь составляет 146997 гектар, граничащими с двумя государствами Кыргызстаном и Узбекистаном. Заповедник расположен в Толебийском, Тюлкубасском, Казыгуртском районах Южного Казахстана.
Климат:

Әкімшілік-аумақтық бөлініс бойынша Төлеби ауданда 12 ауылдық округі 1 қала, 55 ауылдық елді-мекендер орналасқан.
Мазмұны:
1. Табиғаты
2. Климаты
3. Гидрографиясы
4. Ауыл шаруашылығы
Табиғаты:
Ақсу-Жабағылы қорығы Талас Алатауы мен Өгем тауларының солтүстік-батыс сілемдерінде орналасқан. Қорық ерекше қорғалатын аймақ. Оның жалпы көлемі 146997 гектар, екі мемлекетпен Қырғызстан және Өзбекстанмен шектеседі. Қорықтың жері Оңтүстік Қазақстанның Түлкібас, Төлеби, Қазығұрт аудандарында жайғасқан.
Климаты:

Район расположен в предгорьях, 160-180 дней являются теплыми днями, годовая влажность воздуха составляет 330-390 милиметр. В зимний период толщина снега достигает до 50-60 сантиметров. Продолжительность 120-126 дней. Земная кора влажная, светло-серые почвы. Сельское хозяйство района занимается многоотраслевым земледелием и животноводством. По середине района пересекает река Бадам, которая начинается с предгорья.
Гидрография:
Реки
В районе имеется 14 больших и малых рек. Реки начинаются с горных районов.

Аудан тау етегінде орналасқан, суық болмайтын күндері 160-180 күнді құрайды, жылдық ауаның ылғалдылығы 330-390 миллиметр. Қыс айларында қардың қалындығы 50-60 сантиметрге барады. Ұзақтығы 120-126 күнге созылады. Жер қыртысы ылғалды ашық сұр топырақты болып келеді. Ауданның ауыл шаруашылығы көп салалы егіншілік және мал шаруашылығымен айналысады. Ауданның тура ортасынан тау етегінен бастау алатын Бадам өзені өтеді.
Гидрографиясы:
Аудан көлемінде үлкенді-кішілі 14 өзен бар. Аудан аумағында өзендер таулы аймақтардан бастау алады.

Реки: река Тогус – 28,1 километр, река Донгыстау – 20,1 километр, река Бургулюк – 4,2 километр, река Акмечеть – 11,9 километр, река Ленгер – 11,1 километр, река Бадам – 32,4 километр, река Текесу – 8,4 километр, река Силбили – 2,5 километр, река Каскасу – 6,4 километр, река Сайрам су – 26,6 километр, река Жайлаусай – 20,9 километр, река Балдыберек – 33,5 километр, река Аксу – 13,2 километр, река Науытсай – 5 километр. Общая протяженность составляет 224,3 километр.
Водоемы и котлованы:
"Ащы" водохранилище, вместимость 443000 м3;

Өзендер: Тоғыс өзені ұзындығы 28,1 километр, Даңыстау өзені-20,1 километр, Біркөлік өзені-4,2 километр, Ақмешіт өзені-11,9 километр, Леңгер өзені-11,1 километр, Бадам өзені-32,4 километр, Текесу өзені-8,4 километр, Сілбілі өзені-2,5 километр, Қасқасу өзені-6,4 километр, Сайрам-су өзені-26,6 километр, Жайлаусай өзені-20,9 километр, Балдыберек өзені-33,5 километр, Ақсу өзені-13,2 километр, Науытсай өзені-5 километр. Жалпы ұзындығы 224,3 шақырым.
Бөгендер мен тоғандар:
"Ащы" су қоймасы, сиымдылығы 443 000 м3;

16270,5
8
23160
13223
2,5
33057,5
71049,5
-67579,5
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Аккумскому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа:6443 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли:3768 гектар
общие пахотные земли:2620 гектар
в том числе орошаемые земли:182 гектар
многолетние насаждения:44 гектар
сенокосные земли:-
пастбищные земли:1104 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Акуумскому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Аккумскому сельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Акуумскому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Аккумскому сельскому округу, Толебийского района
3. Алатауский сельский округ
Центр - село Алатау
Населенные пункты - Алатау, Шубарағаш, Бургулюк, Шатыртобе, Екпинди, Корган, Кайнар, Нысанбек, Жанатурмыс, Косагаш.
Население - 8624 человек
Общая площадь всего округа - 13856 гектар
В том числе: пастбища населенного пункта -3488 гектар
сельскохозяйственные земли - 7233 гектар
Общие пахотные земли - 5014 гектар
Орошаемые земли - 898 гектар
Многолетние насаждения - 456 гектар
Пастбищные земли - 3444 гектар
Сенокосные земли - 53 гектар
(Общая пастбищная земля - 5260 гектар)
Данные о количестве поголовья скота сельскохозяйственных животных по месту жительства
Населенные пункты
Верблюд
Лошадь
Крупнорогатый скот
Мелко рогатый скот
1
Екпенди
-

16270,5
8
23160
13223
2,5
33057,5
71049,5
-67579,5
Төлеби ауданы, Аққұм ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі:6443 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер:3768 гектар
жалпы егістік:2620 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер:182 гектар
көпжылдық екпелер:44 гектар
шабындық жерлер: -
жайылымдық жерлер:1104 гектар
Төлеби ауданы, Аққұм ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Аққұм ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Аққұм ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Аққұм ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы
3. Алатау ауыл округі
Орталығы – Алатау ауылы.
Елді мекендері – Алатау, Шұбарағаш, Біркөлік, Шатыртөбе, Екпінді, Қорған, Қайнар,
Нысанбек, Жаңатұрмыс, Қосағаш.
Халық саны – 8624 адам.
Округтің барлық жер көлемі – 13856 гектар.
Оның ішінде: Елді мекен жайылымы – 3488 гектар.
ауыл шаруашылық жер – 7233 гектар;
жалпы егістік – 5014 гектар;
суғармалы жер – 898 гектар;
көп жылдық екпелер – 456 гектар;
жайылым жер – 3444 гектар;
шабындық жер – 53 гектар.
(жалпы жайылым жер – 5260 гектар)
Елді мекен бойынша ауыл шаруашылығы жануарлары мал басының саны туралы деректер
Қ/с
Елді мекен
Түйе
Жылқы
Ірі қара мал
Ұсақ мал
1
Екпінді
-

5121
8
3323,2
10064
2,5
25160
46762,2
-41501,7
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Алатаускому сельскому округу, Толебийского района
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Алатаускому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Алатаускому сельскому округу, Толебийского района
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Алатаускому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Алатаускому сельскому округу, Толебийского района

5121
8
3323,2
10064
2,5
25160
46762,2
-41501,7
Төлеби ауданы, Алатау ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі:13856 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер:7233 гектар
жалпы егістік: 5014 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 898 гектар
көпжылдық екпелер: 456 гектар
шабындық жерлер: 25 гектар
жайылымдық жерлер: 1738 гектар
Төлеби ауданы, Алатау ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Алатау ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Алатау ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Алатау ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы

19525,5
8
73936
23396
2,5
58490
153603
-143870
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Первомаевскому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа: 22054 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли: 11670 гектар
общие пахотные земли: 7795 гектар
в том числе орошаемые земли: 2498 гектар
многолетние насаждения: 378 гектар
сенокосные земли: 53 гектар
пастбищные земли: 3444 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Первомаевскому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Первомаевскому сельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Первомаевскому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Первомаевскому сельскому округу, Толебийского района
5. Верхней Аксускийсельский округ
Центр - селоМадени
Населенные пункты - Мадени, Саркырама.
Население - 2565 человек
Общая площадь всего округа - 8609 гектар
В том числе: Пастбища населенного пункта - 719 гектар
сельскохозяйственные земли - 6081 гектар
Общие пахотные земли - 4342 гектар
Орошаемые земли - 505 гектар
Многолетные насаждения - 291 гектар
Пастбищные земли - 1390 гектар
Сенокосные земли - 58 гектар
(Общая пастбищная земля - 2110 гектар)
Данные о количестве поголовья скота сельскохозяйственных животных по населенным пунктам
Населенные пункты
Верблюд
Лошадь
Крупнорогатый скот
Мелко рогатый скот
1
Мадени
-
380

19525,5
8
73936
23396
2,5
58490
153603
-143870
Төлеби ауданы, Біріншімамыр ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі: 22054 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер: 11670 гектар
жалпы егістік: 7795 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 2498 гектар
көпжылдық екпелер: 378 гектар
шабындық жерлер: 53 гектар
жайылымдық жерлер: 3444 гектар
Төлеби ауданы, Біріншімамыр ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Біріншімамыр ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Біріншімамыр ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Біріншімамыр ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы
5. Жоғарғы Ақсу ауыл округі
Орталығы - Мәдени ауылы.
Елді мекендері - Мәдени, Сарқырама.
Халық саны - 2565 адам.
Округтің барлық жер көлемі - 8609 гектар.
Оның ішінде:
Елді мекен жайылымы-719 гектар.
ауыл шаруашылық жер - 6081 гектар;
жалпы егістік - 4342 гектар;
суғармалы жер - 505 гектар;
көп жылдық екпелер - 291 гектар;
жайылым жер - 1390 гектар;
шабындық жер - 58 гектар.
(жалпы жайылым жер - 2110 гектар)
Елді мекен бойынша ауыл шаруашылығы жануарлары мал басының саны туралы деректер:
Р/с
Елді мекен
Ірі қара мал
Жылқы
Ұсақ мал
1
Мәдени

14534,5
8
12784
6288
2,5
15720
32869
-30759
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Верхней Аксускому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа: 8609 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли: 6081 гектар
общие пахотные земли: 4342 гектар
в том числе орошаемые земли: 505 гектар
многолетние насаждения: 291 гектар
сенокосные земли: 58 гектар
пастбищные земли: 1390 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Верхней Аксускому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Верхней Аксускому сельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Верхней Аксускому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Верхней Аксускому сельскому округу, Толебийского района

14534,5
8
12784
6288
2,5
15720
32869
-30759
Төлеби ауданы, Жоғарғы Ақсу ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі: 8609 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер: 6081 гектар
жалпы егістік: 4342 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 505 гектар
көпжылдық екпелер: 291 гектар
шабындық жерлер: 58 гектар
жайылымдық жерлер: 1390 гектар
Төлеби ауданы, Жоғарғы Ақсу ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Жоғарғы Ақсу ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Жоғарғы Ақсу ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Жоғарғы Ақсу ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы

20339
8
42752
12824
2,5
32060
99283
-90709
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Каратюбенскому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа: 17503 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли: 10179 гектар
общие пахотные земли: 5639 гектар
в том числе орошаемые земли: 586 гектар
многолетние насаждения: 189 гектар
сенокосные земли: 15 гектар
пастбищные земли: 4336 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Каратюбенскому сельскому округу, Толебийского района
Cхема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Каратюбинскому сельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Каратюбенскому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Каратюбенскому сельскому округу, Толебийского района
7. Каскасуский сельский округ
Центр – село Каскасу
Населенные пункты – Каскасу, Кенесарык, Верхне- Каскасу, Керегетас.
Население – 5245 человек
Общая площадь всего округа – 10147 гектар
В том числе: Пастбища населенного пункта -2562 гектар
сельскохозяйственные земли – 5352 гектар
Общие пахотные земли – 3669 гектар
Орошаемые земли – 761 гектар
Многолетние насаждения– 119 гектар
Сенокосные земли – 101 гектар
Пастбищные земли – 1463 гектар
(Общая пастбищная земля – 4025 гектар)
Данные о количестве поголовья скота сельскохозяйственных животных по населенным пунктам.
Населенные пункты
Верблюд
Лошадь
Крупнорогатый скот
Мелко рогатый скот
1
Каскасу
-

20339
8
42752
12824
2,5
32060
99283
-90709
Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі: 17503 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер: 10179 гектар
жалпы егістік: 5639 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 586 гектар
көпжылдық екпелер: 189 гектар
шабындық жерлер: 15 гектар
жайылымдық жерлер: 4336 гектар
Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы
7. Қасқасу ауыл округі
Орталығы - Қасқасу ауылы.
Елді мекендері - Қасқасу, Кеңесарық, Жоғарғы Қасқасу, Керегетас.
Халық саны - 5245 адам.
Округтің барлық жер көлемі - 10147 гектар.
Оның ішінде: Елді мекен жайылымы - 2562 гектар.
ауыл шаруашылық жер - 5352 гектар;
жалпы егістік - 3669 гектар;
суғармалы жер - 761 гектар;
көп жылдық екпелер - 119 гектар;
жайылым жер - 1463 гектар;
шабындық жер - 101 гектар.
(жалпы жайылым жер - 4025 гектар)
Елді мекен бойынша ауыл шаруашылығы жануарлары мал басының саны туралы деректер
Қ/с
Елді мекен
Түйе
Жылқы
Ірі қара мал
Ұсақ мал
1
Қасқасу

10437
8
16296
8893
2,5
22232,5
55862,5
-51837,5
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Каскасускому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа: 10147 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли: 5352 гектар
общие пахотные земли: 3669 гектар
в том числе орошаемые земли: 761 гектар
многолетние насаждения: 119 гектар
сенокосные земли: 101 гектар
пастбищные земли: 1463 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Каскасускому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Каскасускому сельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Каскасускому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Каскасускому сельскому округу, Толебийского района
8. Кемекалганский сельский округ
Центр – село Абай
Населенные пункты – Абай, Ангарата, Уйымшыл, Акбастау, Каракия, Каратобе
Население – 5689 человек
Общая площадь всего округа – 14554гектар
В том числе: пастбища населенного пукта – 4800 гектар
сельскохозяйственные земли – 7377 гектар
Общие пахотные земли – 5702 гектар
Орошаемые земли – 397 гектар
Многолетние насаждения– 42 гектар
Сенокосные земли – 21 гектар
Пастбищные земли – 1612 гектар
(Общая пастбищная земля – 6423 гектар)
Данные о количестве поголовья скота сельскохозяйственных животных по населенным пунктам
Населенные пункты
Верблюд
Лошадь
Крупнорогатый скот
Мелко рогатый скот
1
Акбастау
-

10437
8
16296
8893
2,5
22232,5
55862,5
-51837,5
Төлеби ауданы, Қасқасу ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі: 10147 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер: 5352 гектар
жалпы егістік: 3669 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 761 гектар
көпжылдық екпелер: 119 гектар
шабындық жерлер: 101 гектар
жайылымдық жерлер: 1463 гектар
Төлеби ауданы, Қасқасу ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Қасқасу ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Қасқасу ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Қасқасу ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы
8. Кемеқалған ауыл округі
Орталығы - Абай ауылы.
Елді мекендері - Абай, Ангарата, Ұйымшыл, Ақбастау, Қарақия, Қаратөбе
Халық саны - 5689 адам.
Округтің барлық жер көлемі - 14554 гектар.
Оның ішінде: Елді мекен жайылымы - 4800 гектар.
ауыл шаруашылық жер - 7377 гектар;
жалпы егістік - 5702 гектар;
суғармалы жер - 397 гектар;
көп жылдық екпелер - 42 гектар;
жайылым жер - 1612 гектар;
шабындық жер - 21 гектар.
(жалпы жайылым жер - 6423 гектар)
Елді мекен бойынша ауыл шаруашылығы жануарлары мал басының саны туралы деректер
р/с
Елді мекен
Түйе
Жылқы
Ірі қара мал
Ұсақ мал
1
Ақбастау
-

8056,5
8
28360
15831
2,5
39577,5
88340,5
-81917,5
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Кемекалганскому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа: 14554 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли: 7377 гектар
общие пахотные земли: 5702 гектар
в том числе орошаемые земли: 397 гектар
многолетние насаждения: 42 гектар
сенокосные земли: 21 гектар
пастбищные земли: 1612 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Кемекалганскому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Кемекалганскому сельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Кемекалганскому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Кемекалганскому сельскому округу, Толебийского района
9. Когалинский сельский округ
Центр – село Узынарык
Населенные пункты – Узынарык, Диханкуль, Алшалы
Население – 3774 человек
Общая площадь всего округа – 7081 гектар
В том числе: Пастбища населенного пункта – 1846 гектар
Сельскохозяйственные земли – 4184 гектар
Общие пахотные земли – 2886 гектар
Орошаемые земли – 270 гектар
Многолетние насаждения – 107 гектар
Пастбищные земли – 1191 гектар
Сенокосные земли – 0 гектар
(Общая пастбищная земля – 3029 гектар)
Данные о количестве поголовья скота сельскохозяйственных животных по населенным пунктам
Населенные пункты
Верблюд
Лошадь
Крупнорогатый скот
Мелко рогатый скот
1
Узынарык
-

8056,5
8
28360
15831
2,5
39577,5
88340,5
-81917,5
Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі: 14554 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер: 7377 гектар
жалпы егістік: 5702 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 397 гектар
көпжылдық екпелер: 42 гектар
шабындық жерлер: 21 гектар
жайылымдық жерлер: 1612 гектар
Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы
9. Қоғалы ауыл округі
Орталығы - Ұзынарық ауылы.
Елді мекендері - Ұзынарық, Диханкөл, Алшалы.
Халық саны - 3774 адам.
Округтің барлық жер көлемі - 7081 гектар.
Оның ішінде: Елді мекен жайылымы - 1846 гектар.
ауыл шаруашылық жер - 4184 гектар;
жалпы егістік - 2886 гектар;
суғармалы жер - 270 гектар;
көп жылдық екпелер - 107 гектар;
жайылым жер - 1191 гектар;
шабындық жер - 0 гектар.
(жалпы жайылым жер - 3029 гектар)
Елді мекен бойынша ауыл шаруашылығы жануарлары мал басының саны туралы деректер
Қ/с
Елді мекен
Түйе
Жылқы
Ірі қара мал
Ұсақ мал
1
Ұзынарық
-

32857,5
8
16048
10215
2,5
22537,5
63767,5
-60738,5
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Когалинскому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа: 7081 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли: 4184 гектар
общие пахотные земли: 2886 гектар
в том числе орошаемые земли: 270 гектар
многолетние насаждения: 107 гектар
сенокосные земли: -
пастбищные земли: 1191 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Когалинскому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Когалинскомусельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Когалинскому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Когалинскому сельскому округу, Толебийского района

32857,5
8
16048
10215
2,5
22537,5
63767,5
-60738,5
Төлеби ауданы, Қоғалы ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі: 7081 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер: 4184 гектар
жалпы егістік: 2886 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 270 гектар
көпжылдық екпелер: 107 гектар
шабындық жерлер: -
жайылымдық жерлер: 1191 гектар
Төлеби ауданы, Қоғалы ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Қоғалы ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Қоғалы ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Қоғалы ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы

24291,5
8
73856
20574
2,5
51435
153641
-147649
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Коксаекскому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа: 21403 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли: 15580 гектар
общие пахотные земли: 9305 гектар
в том числе орошаемые земли: 1206 гектар
многолетние насаждения: 250 гектар
сенокосные земли: 276 гектар
пастбищные земли: 5749 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Коксаекскому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Коксаекскому сельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Коксаекскому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Коксаекскому сельскому округу, Толебийского района

24291,5
8
73856
20574
2,5
51435
153641
-147649
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі: 21403 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер: 15580 гектар
жалпы егістік: 9305 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 1206 гектар
көпжылдық екпелер: 250 гектар
шабындық жерлер: 276 гектар
жайылымдық жерлер: 5749 гектар
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы

9661,5
8
29232
15993
2,5
39982,5
79114,5
-78014,5
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Тасарыкскому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа: 13333 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли: 9798 гектар
общие пахотные земли: 5612 гектар
в том числе орошаемые земли: 1329 гектар
многолетние насаждения: 123 гектар
сенокосные земли: 517 гектар
пастбищные земли: 3546 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Тасарыкскому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Тасарыкскому сельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Тасарыкскому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Тасарыкскому сельскому округу, Толебийского района
12. Зертасский сельский округ
Центр – село Зертас
Населенные пункты – Зертас, Жанакуш
Население – 5226 человек
Общая площадь всего округа – 8961 гектар
В том числе: пастбища населенного пункта – 1366 гектар
сельскохозяйственные земли – 5806 гектар
Общие пахотные земли – 4461 гектар
Орошаемые земли – 1041 гектар
Многолетние насаждения – 165 гектар
Пастбищные земли – 1078 гектар
Сенокосные земли –102 гектар
(Общая пастбищная земля – 2444 гектар)
Данные о количестве поголовья скота сельскохозяйственных животных по населенным пунктам
Населенные пункты
Верблюд
Лошадь
Крупнорогатый скот
Мелко рогатый скот
1
Зертас

9661,5
8
29232
15993
2,5
39982,5
79114,5
-78014,5
Төлеби ауданы, Тасарық ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі: 13333 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер: 9798 гектар
жалпы егістік: 5612 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 1329 гектар
көпжылдық екпелер: 123 гектар
шабындық жерлер: 517 гектар
жайылымдық жерлер: 3546 гектар
Төлеби ауданы, Тасарық ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Тасарық ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Тасарық ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Тасарық ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы
12. Зертас ауыл округі
Орталығы - Зертас ауылы.
Елді мекендері - Зертас, Жаңакүш.
Халық саны - 5226 адам.
Округтің барлық жер көлемі - 8961 гектар.
Оның ішінде: Елді мекен жайылымы - 1366 гектар
ауыл шаруашылық жер - 5806 гектар;
жалпы егістік - 4461 гектар;
суғармалы жер - 1041 гектар;
көп жылдық екпелер - 165 гектар;
жайылым жер - 1078 гектар;
шабындық жер - 102 гектар.
(жалпы жайылым жер - 2444 гектар)
Елді мекен бойынша ауыл шаруашылығы жануарлары мал басының саны туралы деректер
Р/с
Елді мекен атауы
Түйе
МІҚ
Жылқы
Ұсақ мал
1
Зертас
-

7009
8
12432
8333
2,5
20832,5
38232,5
-35788,5
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Зертаскому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа: 8961 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли: 5806 гектар
общие пахотные земли: 4461 гектар
в том числе орошаемые земли: 1041 гектар
многолетние насаждения: 165 гектар
сенокосные земли: 102 гектар
пастбищные земли: 1078 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Зертаскому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Зертаскому сельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Зертаскому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Зертаскому сельскому округу, Толебийского района

7009
8
12432
8333
2,5
20832,5
38232,5
-35788,5
Төлеби ауданы, Зертас ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі: 8961 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер: 5806 гектар
жалпы егістік: 4461 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 1041 гектар
көпжылдық екпелер: 165 гектар
шабындық жерлер: 102 гектар
жайылымдық жерлер: 1078 гектар
Төлеби ауданы, Зертас ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Зертас ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Зертас ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Зертас ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы

9165
2,5
22912,5
62672,5
-58327,5
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и земелепользователей на основании правоустанавливающих документов по Киелитаскому сельскому округу, Толебийского района
Категория земель:
общая площадь всего округа: 15038 гектар
в том числе сельскохозяйственные земли: 10768 гектар
общие пахотные земли: 7547 гектар
в том числе орошаемые земли: 857 гектар
многолетние насаждения: 107 гектар
сенокосные земли: 19 гектар
пастбищные земли: 3095 гектар
Календарный график по использования пастбищ, устанавливающих сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйтсвенных животных по Киелитаскому сельскому округу, Толебийского района
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам, составления согласно норме потребления воды по Киелитаскому сельскому округу, Толебийского района
Приемлемые схемы пастбище оборотов и карт с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищеной инфраструктуры по Киелитаскому сельскому округу, Толебийского района
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутвует пастбища, и перемешения его на предоставляемые пастбища и схема размещения поголовья сельскохозяйтвенных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами по Киелитаскому сельскому округу, Толебийского района

9165
2,5
22912,5
62672,5
-58327,5
Төлеби ауданы, Киелітас ауылдық округі бойынша жайылым құқықтық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жер санаттары:
округтің барлық жер көлемі: 15038 гектар
оның ішінде ауыл шаруашылық жерлер: 10768 гектар
жалпы егістік: 7547 гектар
оның ішінде суғармалы жерлер: 857 гектар
көпжылдық екпелер: 107 гектар
шабындық жерлер: 19 гектар
жайылымдық жерлер: 3095 гектар
Төлеби ауданы Киелітас ауылдық округі бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Төлеби ауданы, Киелітас ауылдық округі бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне қол жеткізу схемасы
Төлеби ауданы, Киелітас ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының қолайлы схемасы және жайылымдарының сыртқы, ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белігіленген картасы
Төлеби ауданы, Киелітас ауылдық округі бойынша жайылымы жоқ және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін ауыл маңындағы және шалғайдағы жайылымдарға ауыстыру схемасы