Об изменений границ населенных пунктов на территорий района
Совместное постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 526 и решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 21/113-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 января 2018 года № 4399
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Толебийского района ПОСТАНОВИЛ и Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Согласно совместному представлению отдела сельского хозяйства и земельных отношений, отдела архитектуры, строительства, и градостроительства изменить границы:
1) включить 433,57 гектар земельного участка в границу сельского округа Алатау, общая площадь-4174,4 гектар:
2) включить 197,9 гектар земельного участка в границу сельского округа Аккум, общая площадь-1900,67 гектар:
3) включить 993,53 гектар земельного участка в границу сельского округа Первомай, общая площадь-7299,20 гектар:
4) включить 321,91 гектар земельного участка в границу сельского округа Зертас, общая площадь-2022,87 гектар:
5) включить 230,45 гектар земельного участка в границу сельского округа Каратюбе, общая площадь-3834,20 гектар:
6) включить 211,32 гектар земельного участка в границу сельского округа Каскасу, общая площадь-2239,59 гектар:
7) включить 540,49 гектар земельного участка в границу сельского округа Коксаек, общая площадь-2333,7 гектар:
8) включить 174,23 гектар земельного участка в границу сельского округа Верхний-Аксу, общая площадь-874,77 гектар:
9) включить 137,04 гектар земельного участка в границу сельского округа Тасарык, общая площадь-1437,52 гектар:
10) включить 199,03 гектар земельного участка в границу сельского округа Когалы, общая площадь-2080,15 гектар:
11) включить 447,29 гектар земельного участка в границу сельского округа Кемекалган, общая площадь-3148,18 гектар:
12) включить 359,90 гектар земельного участка в границу сельского округа Киелитас, общая площадь-1772,70 гектар:
13) включить 1198,36 гектар земельного участка в границу города Ленгер, общая площадь-2538,17 гектар.
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М. Ермаханбетова
Аким района Б. Парманов
Секретарь сессии
районного маслихата Н. Койбагаров

Аудан аумағындағы елді мекендердің шекарасын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 526 қаулысы және Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/113-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 4399 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Төлеби аудандық ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық ауылшаруашылығы және жер қатынастары бөлімі мен сәулет, құрылыс және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, шекаралары өзгертілсін:
1) 433,57 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Алатау ауыл округі бойынша жалпы ауданы - 4174,4 гектар.
2) 197,90 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Аққұм ауыл округі бойынша жалпы ауданы - 1900,67 гектар.
3) 993,53 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бірінші Мамыр ауыл округі бойынша жалпы ауданы - 7299,20 гектар.
4) 321,91 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Зертас ауыл округі бойынша жалпы ауданы -2022,87 гектар.
5) 230,45 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қаратөбе ауыл округі бойынша жалпы ауданы - 3834,20 гектар.
6) 211,32 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қасқасу ауыл округі бойынша жалпы ауданы - 2239,59 гектар.
7) 540,49 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Көксәйек ауыл округі бойынша жалпы ауданы- 2333,7 гектар.
8) 174,23 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жоғарғы Ақсу ауыл округі бойынша жалпы ауданы- 874,77 гектар.
9) 137,04 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Тасарық ауыл округі бойынша жалпы ауданы-1437,52 гектар.
10) 199,03 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қоғалы ауыл округі бойынша жалпы ауданы -2080,15 гектар.
11) 447,29 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Кемеқалған ауыл округі бойынша жалпы ауданы- 3148,18 гектар.
12) 359,90 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Киелітас ауыл округі бойынша 1772,7 гектар.
13) 1198,36 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Леңгер қаласы бойынша 2538,17 гектар.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Ермаханбетова
Аудан әкімі Б.Парманов
Аудандық мәслихатының хатшысы Н.Қойбағаров