О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/1-06 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 13/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 апреля 2017 года № 4062. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года за № 11/109-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4007, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/1-06 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3928, опубликованного 30 декабря 2016 года в газете "Шамшырак") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12212338 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2759948 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11106 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21982 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9419302 тысяч тенге;
2) затраты – 12309949 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4727 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22501 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 102338 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 102338 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 27228 тысяч тенге;
погашение займов – 22501 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97611 тысяч тенге.".
2. Установить на 2017 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 12, 5 процентов и социального налога в размере 19, 8 процентов в областной бюджет.

Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/1-06 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 13/1-06 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 20 сәуiрде № 4062 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/109-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4007 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/1-06 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3928 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсандағы "Шамшырақ" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 12212338 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2759948 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 11106 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 21982 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9419302 мың теңге;
2) шығындар – 12309949 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4727 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22501 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -102338 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 102338 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 27228 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22501 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 97611 мың теңге.".
2. 2017 жылы төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 12, 5 пайыз және әлеуметтік салықтан 19, 8 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

Приложения 1, 2, 3, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата А.Айдарбеков
Временно исполняющий
обязанности секретаря районного
маслихата К.Ахметов
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного
маслихата от 14 апреля 2017
года № 13/1-06
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного
маслихата от 21 декабря 2016

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6, 7 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Айдарбеков
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы К.Ахметов
Түлкібас аудандық
мәслихатының 2017 жылғы 14
сәуірдегі № 13/1-06 шешіміне
1-қосымша
Түлкібас аудандық
мәслихатының 2016 жылғы 21