О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/1-06 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 июля 2017 года № 16/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 июля 2017 года № 4148. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2017 года за № 13/143-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4132, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/1-06 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3928, опубликованного 30 декабря 2016 года в газете "Шамшырак" и 05 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12420861 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2877808 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13699 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 74982 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9454372 тысяч тенге;
2) затраты – 12518472 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4727 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22501 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 102338 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 102338 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 27228 тысяч тенге;
погашение займов – 22501 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97611 тысяч тенге.".

Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/1-06 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі № 16/1-06 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 шілдеде № 4148 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1)тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/143-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4132 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/1-06 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3928 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсандағы "Шамшырақ" газетінде және 2017 жылғы 05 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 12420861 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –2877808 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13699 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 74982 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9454372 мың теңге;
2) шығындар – 12518472 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4727 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –22501 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -102338 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 102338 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 27228 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22501 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 97611 мың теңге.".

2. Установить на 2017 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 2,5 процентов и социального налога в размере 19,8 процентов в областной бюджет.
Приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 4, 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата М.Сарсембаев
Секретарь районного маслихата С.Сейсенбаев
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного

2. 2017 жылы төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 2,5 пайыз және әлеуметтік салықтан 19,8 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
Көрсетілген шешімнің 1, 6, 7 қосымшасы осы шешімнің 1, 4, 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Сарсембаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С.Сейсенбаев
Түлкібас аудандық