О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/1-06 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 декабря 2017 года № 20/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 декабря 2017 года № 4301. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 ноября 2017 года за № 17/205-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/1-06 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3928, опубликованного 30 декабря 2016 года в газете "Шамшырак" и 05 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12807639 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3095959 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11410 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 82667 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9617603 тысяч тенге;
2) затраты – 12905250 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4355 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22873 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 101966 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 101966 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 27228 тысяч тенге;
погашение займов – 22873 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97611 тысяч тенге.".

Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/1-06 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 20/1-06 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 4301 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 17/205-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/1-06 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3928 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсандағы "Шамшырақ" газетінде және 2017 жылғы 05 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 12807639 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3095959 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 11410 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 82667 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9617603 мың теңге;
2) шығындар – 12905250 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4355 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22873 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -101966 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 101966 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 27228 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22873 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 97611 мың теңге.".

Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на офиациальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Тюлькубасского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Тюлькубасского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Кынтаев
Секретарь районного
маслихата С. Сейсенбаев
Приложение 1
к решению Тюлькубасского
районного маслихата

Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Қынтаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы С.Сейсенбаев
Түлкібас аудандық мәслихатының