О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-65-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 7 июня 2017 года № 15-105-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 июня 2017 года № 4123. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-65-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3935, опубликовано 28 декабря 2016 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 215 042 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 413 089 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 314 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 288 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 771 351 тысяч тенге;
2) затраты – 13 188 044 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 484 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 211 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 727 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 140 506 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 140 506 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 115 992 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 115 992 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 10 211 тысяч тенге;
погашение займов – 7 727 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 113 508 тысяч тенге.".

Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 15-105-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 13 маусымда № 4123 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 тіркелген, 2016 жылдың 28 желтоқсандағы "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 13 215 042 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 413 089 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 314 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 288 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 771 351 мың теңге;
2) шығындар – 13 188 044 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2 484 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 211 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 727 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 140 506 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 140 506 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы - - 115 992 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 115 992 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 10 211 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 727 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 508 мың теңге.".