О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-65-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2017 года № 21-139-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 декабря 2017 года № 4313. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 ноября 2017 года № 17/205-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-65-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3935, опубликовано 28 декабря 2016 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 153 938 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 229 277 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 650 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 288 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 894 723 тысяч тенге;
2) затраты – 13 126 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 254 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 018 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 764 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 140 506 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 140 506 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 122 762 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 122 762 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 17 018 тысяч тенге;
погашение займов – 7 764 тысяч тенге;

Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-139-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 4313 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 17/205-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 тіркелген, 2016 жылдың 28 желтоқсандағы "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 13 153 938 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 229 277 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 288 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 894 723 мың теңге;
2) шығындар – 13 126 940 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 254 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 018 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 764 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 140 506 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 140 506 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы - - 122 762 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 122 762 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 17 018 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 764 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 113 508 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Шардаринского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шардаринского районного маслихата после его официального опубликования.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 508 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шардара аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.