О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 13/5-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2017-2019 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2017 года № 15/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 апреля 2017 года № 4924. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьеи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 марта 2017 года № 9/98-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4912), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 13/5-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4797, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 628 258,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 828 789,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 185 850,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 386 223,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 227 395,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 383 030,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 029 611,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 029 611,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0;
5) дефицит бюджета – - 3 784 383,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 784 383,2 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2017 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 марта 2017 года № 9/98-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером -4912):

"Өскемен қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/5-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 15/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 4924 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылдың 10 наурыздағы № 9/98-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4912 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/5-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4797 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 628 258,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 828 789,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 185 850,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 386 223,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 227 395,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 383 030,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 2 029 611,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 029 611,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0,0;
5) бюджет тапшылығы – - 3 784 383,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 3 784 383,2 мың теңге.";
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9/98-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4912 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 2017 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын:

1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 22,2 %;
2) социальный налог – 22,2 %.".
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Т. Рахимжанова
Временно осуществляющий
полномочия секретаря
городского маслихата А. Курмангалиев
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 29 марта 2017 года № 15/3-VI
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата

1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 22,2 %;
2) әлеуметтік салық – 22,2 %.".
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Рахимжанова
Қалалық мәслихат
хатшысының өкілеттігін
уақытша жүзеге асыратын А. Құрманғалиев
Өскемен қалалық мәслихатының
2017 жылғы 29 наурыздағы
№ 15/3-VI шешіміне қосымша
Өскемен қалалық мәслихатының

48 796,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
6 750,1
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 080,0
018
Капитальные расходы государственного органа
700,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
51 485,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
48 471,7
004
Капитальные расходы государственного органа
461,4
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
2 552,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72 987,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
72 432,7
013
Капитальные расходы государственного органа
555,0
02
Оборона
24 962,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
24 962,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
24 962,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
111 666,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
90 000,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
21 666,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
21 666,0
04
Образование
12 835 872,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 670 957,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32 074,0
003
Общеобразовательное обучение
7 615 424,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
221 782,0
006
Дополнительное образование для детей
718 422,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 400 236,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
106 509,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

48 796,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
6 750,1
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 080,0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
51 485,1
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 471,7
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
461,4
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
2 552,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72 987,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 432,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
555,0
02
Қорғаныс
24 962,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
24 962,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
24 962,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
111 666,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
90 000,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
21 666,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 666,0
04
Бiлiм беру
12 835 872,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 670 957,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 074,0
003
Жалпы білім беру
7 615 424,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
221 782,0
006
Балаларға қосымша білім беру
718 422,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 400 236,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
106 509,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

2 553,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 262 682,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
311 275,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
159 915,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
159 915,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 000,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 623 783,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 566 537,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 834,8
002
Программа занятости
314 049,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 696,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 150,0
006
Оказание жилищной помощи
15 450,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
506 280,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 000,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 449,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
63 309,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
248 027,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 100,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
179 978,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
81 303,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
20 250,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
2 596,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
20 604,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 461,7
464
Отдел образования района (города областного значения)

2 553,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 262 682,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
311 275,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
159 915,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
159 915,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 000,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 623 783,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 566 537,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 834,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
314 049,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 696,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 150,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 450,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
506 280,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 000,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 449,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
63 309,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
248 027,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 100,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
179 978,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
81 303,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
20 250,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
2 596,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
20 604,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 461,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

10 000,0
12
Транспорт и коммуникации
4 478 616,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 478 616,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
2 285 316,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 193 300,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 000 000,0
13
Прочие
609 042,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
80 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
80 000,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
200,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
200,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
491 025,4
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11 000,0
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
480 025,4
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
37 817,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
30 917,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
6 500,0
004
Капитальные расходы государственного органа
400,0
14
Обслуживание долга
3 029,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3 029,4
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3 029,4
15
Трансферты
89 322,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
89 322,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
76 007,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
13 315,4
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
2 029 611,0
Бюджетные кредиты
2 029 611,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 029 611,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 029 611,0

10 000,0
12
Көлiк және коммуникация
4 478 616,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 478 616,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 193 300,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 000 000,0
13
Басқалар
609 042,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
80 000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
80 000,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
200,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
200,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
491 025,4
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11 000,0
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
480 025,4
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
37 817,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 917,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 500,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400,0
14
Борышқа қызмет көрсету
3 029,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3 029,4
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 029,4
15
Трансферттер
89 322,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
89 322,4
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
76 007,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
13 315,4
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК НЕСИЕЛЕНДІРУ
2 029 611,0
Бюджеттік кредиттер
2 029 611,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 029 611,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 029 611,0