О бюджете города Курчатов на 2018-2020 годы
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 18/130-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2017 года № 5363. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 27/206-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5341) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 035 185,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 032 691,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 889,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 221,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 991 384,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3 160 970,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 427 163,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 438 455,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 292,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 900,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 900,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 558 848,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 558 848,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2018 № 26/197-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Принять к исполнению на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 98,8%, установленных решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 июня 2018 года № 20/233-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5648).

Курчатов қаласының 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18/130-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 5363 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 26.12.2018 № 27/206-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5341 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 035 185,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 032 691,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 889,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 221,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 991 384,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 160 970,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 427 163,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 438 455,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 292,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 900,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 900,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 558 848,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 558 848,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.11.2018 № 26/197-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қала бюджетіне "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 20/233-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5648 нөмірімен тіркелген) шешімімен белгіленген әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативі 2018 жылға 98,8 пайыз мөлшерінде орындауға қабылдансын.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.06.2018 № 21/168-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета, в сумме 460 635,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2018 год в сумме 21 076,0 тысяч тенге.
5. Учесть перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
6. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 251 209,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2018 № 26/197-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
6-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 50 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 - в соответствии с решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2018 № 26/197-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 7 405,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2018 № 26/197-VI (вводится в действие с 01.01.2018).

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 20.06.2018 № 21/168-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 460 635, 0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
4. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 21 076,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2018 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын, қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 251 209,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.11.2018 № 26/197-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін дамуға арналған нысаналы трансферттер 50 000,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту.Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.11.2018 № 26/197-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 7 405,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.11.2018 № 26/197-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 1 194 938,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2018 № 26/197-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год кредиты из республиканского бюджета в сумме 1 438 455,0 тысяч тенге.

8. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін дамуға арналған нысаналы трансферттер 1 194 938,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.11.2018 № 26/197-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін кредиттер 1 438 455,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.