О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI "О бюджете города Риддера на 2017 - 2019 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 февраля 2017 года № 8/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 марта 2017 года № 4895
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI "О бюджете города Риддера на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4809 опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" от 11 января 2017 года, в газете "Лениногорская правда" от 20 января 2017 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4722440 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2611580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28991 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2051869 тысяч тенге;
2) затраты – 5310111,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 648340 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 648340 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1236011,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1236011,9 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Р. ХИСАМОВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО
Приложение 1 к решению
VIII сессии Риддерского
городского маслихата

"2017-2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 ақпандағы № 8/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 4895 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4809 тіркелген, 2017 жылғы 11 қантарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Лениногорская правда" газетінің 2017 жылғы 20 қантардағы № 3 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес 2017 – 2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 4722440 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2611580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28991 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2051869 мың теңге;
2) шығындар – 5310111,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 648340 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 648340 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1236011,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1236011,9 мың теңге.";
1 - қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Р. ХИСАМОВ
Қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО

66053
006
Функционирование районных (городских) библиотек
53137
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
12916
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
64370,8
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
36081,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17104,3
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
18904
006
Капитальные расходы государственного органа
73
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28289,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
13844,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14445
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41430
1
Сельское хозяйство
41430
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
41430
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
29094
003
Капитальные расходы государственного органа
521
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3222
012
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
2605
013
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
987
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
279
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
3722
017
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29891,8
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29891,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29891,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17496,8
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

66053
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
53137
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
12916
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
64370,8
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
36081,3
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17104,3
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
18904
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
73
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28289,5
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13844,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14445
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41430
1
Ауыл шаруашылығы
41430
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
41430
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29094
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
521
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3222
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жоюды ұйымдастыру
2605
013
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
987
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
279
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
3722
017
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың құнын иелеріне өтеу
1000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қалақұрылысы және құрылысқызметі
29891,8
2
Сәулет, қалақұрылысы және құрылысқызметі
29891,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29891,8
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17496,8
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу