О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI "О бюджете города Риддера на 2017 - 2019 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 12/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июня 2017 года № 5065
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2017 года № 11/119-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5053) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI "О бюджете города Риддера на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4809 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2017 года, в газете "Лениногорская правда" от 20 января 2017 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5318069,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2811580,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления –28991 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2447498,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5920663,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 643340 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 648340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1245933,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1245933,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 384699 тысяч тенге." ;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 431344,4 тысяч тенге." ;

"2017 - 2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2 -VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 12/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 маусымда № 5065 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабының 1 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75 -VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 11/119 - VI сессиясы шешімінің негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5053 болып тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2 - VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4809 тіркелген, 2017 жылғы 11 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, "Лениногорская правда" газетінің 2017 жылғы 20 қантардағы № 3 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес 2017 – 2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 5318069,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2811580,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28991 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2447498,4 мың теңге;
2) шығындар – 5920663,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 643340 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 648340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1245933,5мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1245933,5 мың теңге.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
" 8. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 384699 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
11 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
" 11. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттер 431344,4 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";