Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы в Аягозском районе на 2017 год
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 23 июня 2017 года № 438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июля 2017 года № 5124. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 147
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 26.03.2018 № 147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы в Аягозском районе на 2017 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района от 8 июня 2016 года № 391 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы в Аягозском районе на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 июня 2016 года за номером 4578, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" за номером 34 (10507) от 23 июня 2016 года).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Б.Нукибаева.

2017 жылға Аягөз ауданында мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 маусымдағы № 438 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 шілдеде № 5124 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 147 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 26.03.2018 № 147 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Аягөз ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2017 жылға аудан бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы №391 "2016 жылға Аягөз ауданында мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 24 маусымда 4578 нөмірімен тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2016 жылғы 23 шілдеде 34 (10507) нөмірімен жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Нукибаевқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Байахметов
Приложение к постановлению
акимата Аягозского района
от "23" июня 2017 года № 438
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, рамеры подушевого финансирования и родительской платы в Аягозском районе на 2017 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц,
тенге
Детские сады, ясли
Мини-центры
Республиканский бюджет
Местный бюджет
Республиканский бюджет
Местный бюджет
Детские сады, ясли
Миницентры
Детские сады, ясли
Миницентры

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Байахметов
Аягөз ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "23" маусымдағы
№ 438 қаулысына қосымша
2017 жылға аудан бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілер саны, адам
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалған шығынның орташа құны, теңге
Айына ата-ананың ақы төлеу мөлшері, теңге
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар