О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/60-VI "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 августа 2017 года № 13/99-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 августа 2017 года № 5154. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2019 года № 35/236-VI
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.03.2019 № 35/236-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 июля 2017 года № 12/123-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5128) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/60-VI "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4798, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года, газете "Аягөз жаңалықтары" от 14 января 2017 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы – 10921544,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4168895,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13988,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27590,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6711070,9 тысяч тенге;
затраты – 11147070,5 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –9219,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13717,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4498,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета –-234745,0 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –234745,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 тамыздағы № 13/99-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 тамызда № 5154 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 наурыздағы № 35/236-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 04.03.2019 № 35/236-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 12 шілдедегі № 12/123-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5128 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкесАягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4798 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2017 жылдың 14 қаңтарында № 3 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 10921544,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4168895,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13988,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27590,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6711070,9 мың теңге;
шығындар – 11147070,5 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 9219,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13717,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4498,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 234745,0 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 234745,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

188349,1
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
5955,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
122750,0
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
122750,0
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
8200,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
8200,0
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
8200,0
13
Прочие
812576,6
9
Прочие
812576,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30924,9
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30924,9
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
21924,9
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
5000,0
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
4000,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района
781651,7
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
26044,8
042
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
755606,9
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
654525,6
015
За счет средств местного бюджета
101081,3
14
Обслуживание долга
32,2
1
Обслуживание долга
32,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32,2
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

188349,1
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
5955,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
122750,0
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
122750,0
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
8200,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8200,0
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
8200,0
13
Басқалар
812576,6
9
Басқалар
812576,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30924,9
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30924,9
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
21924,9
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5000,0
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4000,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
781651,7
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейіегі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
26044,8
042
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
755606,9
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
654525,6
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
101081,3
14
Борышқа қызмет көрсету
32,2
1
Борышқа қызмет көрсету
32,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32,2
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету