О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/60-VI "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 декабря 2017 года № 16/117-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 декабря 2017 года № 5315. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2019 года № 35/236-VI
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.03.2019 № 35/236-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2017 года № 15/172-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5293) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/60-VI "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4798, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года, газете "Аягөз жаңалықтары" от 14 января 2017 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы – 10475934,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3923402,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43856,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26542,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6482134,2 тысяч тенге;
затраты – 10701460,7 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 5576,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13717,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8140,5 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 231102,5 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 231102,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 16/117-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 желтоқсанда № 5315 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 наурыздағы № 35/236-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 04.03.2019 № 35/236-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 23 қарашадағы № 15/172-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5293 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4798 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2017 жылдың 14 қаңтарында № 3 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 10475934,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3923402,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43856,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26542,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6482134,2 мың теңге;
шығындар – 10701460,7 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 5576,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13717,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8140,5 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 231102,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 231102,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1820,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
303,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
32,2
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
32,2
9
Прочие доходы от государственной собственности
87,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок,а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
0,0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
87,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,5
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,5
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,5
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
1243,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
1243,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
915,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
328,0
06
Прочие неналоговые поступления
39546,5
1
Прочие неналоговые поступления
39546,5
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
39546,5
3
Поступления от продажи основного капитала
26542,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0,0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
0,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
26542,0
1
Продажа земли
24747,0
01
Поступления от продажи земельных участков
24747,0
2
Продажа нематериальных активов
1795,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
1795,0
4
Поступления трансфертов
6482134,2
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
6482134,2
2
Трансферты из областного бюджета
6482134,2
01
Целевые текущие трансферты

1820,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
303,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
32,2
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
32,2
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
87,0
07
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
0,0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
87,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,5
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,5
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,5
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1243,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1243,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
915,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
328,0
06
Өзге де салықтық емес түсiмдер
39546,5
1
Өзге де салықтық емес түсiмдер
39546,5
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
39546,5
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
26542,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0,0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
0,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
26542,0
1
Жерді сату
24747,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
24747,0
2
Материалдық емес активтерді сату
1795,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
1795,0
4
Трансферттер түсімдері
6482134,2
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
6482134,2
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
6482134,2
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

258589,4
1
Автомобильный транспорт
250389,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
127639,4
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
121684,4
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
5955,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
122750,0
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
122750,0
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
8200,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
8200,0
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
8200,0
13
Прочие
422354,8
9
Прочие
422354,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13243,7
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13243,7
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
2135,3
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
0,0
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
11108,4
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
409111,1
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" до 2020 года.
23644,8
042
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
385466,3
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

258589,4
1
Автомобиль көлiгi
250389,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппараты
127639,4
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
121684,4
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
5955,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
122750,0
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
122750,0
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
8200,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8200,0
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
8200,0
13
Басқалар
422354,8
9
Басқалар
422354,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13243,7
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13243,7
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
2135,3
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
11108,4
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
409111,1
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
23644,8
042
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
385466,3
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен